2737
2739
عنوان

وزن جنین

585 بازدید | 67 پست

سلام خانومای باردارامیدوارم زایمان وبارداری خوبی روسپری کنین میخواستم ببینم کسی توهفته ۲۸یا۲۹بارداری سونوداده وزن نی نی چقدربوده آخه به من گفتن دورشکم ودورسرش رشدش کمه ریزه لطفاراهنمایی کنین واینکه درآخرباچه وزنی بدنیااومده بچه هاتون...

دخترمن هفته سی ام یک کیلوششصدبود موقع تولد سه کیلو وسیصدوپنجاه

من برای دخترانم آرزوی خوشبختی میکنم مادرم هم برای من آرزوی خوشبختی کرده بود ومادرش هم برای مادرم. من یقین دارم روزی دختری ازنسل ماخوشبخت خواهدشد😔😔سایه جون مامان ساغرعمرمامان دلم برای بغل کردنتون تنگ شده خدایا منکه نشد ولی دخترام وخوشبخت کن التماست میکنم خداجون.دلم براتون پرپرمیزنه 😔😔😔😔روله بی توتک تنیام له تنیایی تنیاترم وختی یادت کفم روله جورچیلگ آگرگرم😭😭روله باوتازندگیم گشتی قربانی تماشات کم روله مگر ودیدارت دل خصه بارم شادکم😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم هفته ،24،رفتم گفت 757گرمه .انشاالله تا آخر این هفته می رم همش می ترسم رشدش کم باشه یه سونو رنگی بدم خیالم راحت بشه با دکترت مشورت کن میگه چی بخوری وزنش خوب بشه .بستنی و گوشت زیاد بخور

درواقع ما کاری از دستمون بر نیومد فقط اسمش و گذاشتیم صبر
2728
ماشاالله چی خوردی خانمی؟

امگا وکلسیم که دکترداده بود بنظرم وزنش و بالابردچون تغذیم معمولی بود

من برای دخترانم آرزوی خوشبختی میکنم مادرم هم برای من آرزوی خوشبختی کرده بود ومادرش هم برای مادرم. من یقین دارم روزی دختری ازنسل ماخوشبخت خواهدشد😔😔سایه جون مامان ساغرعمرمامان دلم برای بغل کردنتون تنگ شده خدایا منکه نشد ولی دخترام وخوشبخت کن التماست میکنم خداجون.دلم براتون پرپرمیزنه 😔😔😔😔روله بی توتک تنیام له تنیایی تنیاترم وختی یادت کفم روله جورچیلگ آگرگرم😭😭روله باوتازندگیم گشتی قربانی تماشات کم روله مگر ودیدارت دل خصه بارم شادکم😢😢
2738

۲۸ هفته ۱۳۸۰

۳۰ هفته ۲۳۶۰

۳۸ هفته چهار و خورده ای

دور سرش ۳۷/۵

قد ۵۵

ماه اخرم رژیم بودم زیاد رشد نکنه

همه چی ژنتیکیه از نظر من

لوبیا چشم بلبلی و لوبیا چیتی خیلی خوبه واسه وزن گیری

لبنیات پرچرب بخورین

انبه ام خوبه

یه خانومم خاویار خورده بود خیلی خوب بوده براش

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
۲۸ هفته ۱۳۸۰ ۳۰ هفته ۲۳۶۰ ۳۸ هفته چهار و خورده ای دور سرش ۳۷/۵ قد ۵۵ ماه اخرم رژیم بودم زیاد رش ...

دکتر منم گفت همه چی ژنتیک هست پرسید بیشترین وزن بچه مامانت چقدر بوده ؟ بچه اول خودت چقدر ؟ این یکی هم تقریبا همون قدره

دکتر منم گفت همه چی ژنتیک هست پرسید بیشترین وزن بچه مامانت چقدر بوده ؟ بچه اول خودت چقدر ؟ این یکی ه ...

عزیزم من یه بچه دارم یسالشه الان

این تیکرم مال لاغریه

بیشترین وزن خواهربرادرام ۵ کیلو بوده

خودم سه کیلو بودم خخخخخ

شوهرمم دو و خورده ای😁😁😁

ولی هردوطرف خواهر برادرامون درشتن

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
عزیزم من یه بچه دارم یسالشه الان این تیکرم مال لاغریه بیشترین وزن خواهربرادرام ۵ کیلو بوده خودم س ...

همین دیگه ماشاالله بچه شما هم درشت شده برای منم دعا کنید وزنش خوب باشه دهم می رم سونو

همین دیگه ماشاالله بچه شما هم درشت شده برای منم دعا کنید وزنش خوب باشه دهم می رم سونو

انشالا عزیزم

ریزم بود اشکال نداره

بچه ریز بعد تولد خیلی وزن میگیره

تا دو کیلو در ماه من دیدم بچه هایی که ریز تر بودن وزن گرفتن

انشالا عزیزم ریزم بود اشکال نداره بچه ریز بعد تولد خیلی وزن میگیره تا دو کیلو در ماه من دیدم بچه ...

نمی دونم چراااااااا ایندفعه انقدر استرس دارم .ممنونم از دلداریت سالم باشه انشاالله .به قول شما بعدش وزن می گیره

2706