2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم😊پیشاپیش خوشامد میگم بهتون

نه اینکه تبریز شهر خودم باشه و بخوام تعریفشو بکنما،خداییش تبریز خیلی شهر تمیز و عالی هستش

مقصد خوبی انتخاب کردین واسه مسافرت😚

در مورد قیمتا اطلاعی ندارم ولی هتل های خیلی شیک و لوکسی داریم تو تبریز که ایشالا حتما اقامت کنین و حالشو ببرین:

هتل پارس

هتل شهریار

هتل کایا

این سه تا هتل عالی هستن و سوییت های بزرگی دارن

❤❤❤خدا جونم میشه منو به اون چیزی که ته قلبمه برسونی؟❤❤❤
2728
2740
ان شاالله خدابهتون بده سالم وصالحشو می می نازیادتونه عکسشودارین تاژه اشناشدم باهاشون دوسدارم ببینمشو ...

ممنون ،نه عزیزم توی تایپیکش بوده دوستاش خذفش کردن خودم هم دوس داشتم ببینمش

عزیزم مونده به قیمتی که میخواین، اگه پولش مهم نیست صددرصد برین هتل پارس،کایا،شهریار، اگه در حد سه ستاره یا پایینتر میخواین برین بین تربیت و شهناز اونجا خیلی زیاده،بپرسین راهنمایی میکنن

تیکر به وقت سزارین
ممنون ،نه عزیزم توی تایپیکش بوده دوستاش خذفش کردن خودم هم دوس داشتم ببینمش

ببخشین عزیزم اینجا ریپلایتون کردم. توی تاپیک مدیریت هزینه ها میشناسمتون.شبهای قدر خیلی توی ذهنم بودین و واسه بچه دارشدنتون خیلی دعا کردم با همین اسم مستعارتون.ان شاءالله به زودی خبر خوش بارداریتون رو بشنوم

بحق الحسین (ع)                                                                  اللهم عجل لولیک الفرج                                                          🖤🖤🖤🖤
ببخشین عزیزم اینجا ریپلایتون کردم. توی تاپیک مدیریت هزینه ها میشناسمتون.شبهای قدر خیلی توی ذهنم بودی ...

ممنون عزیز دلم،خیلی لطف دارید انشاالله شماهم هر آرزویی که دارید بهشون برسید