2733
2739
عنوان

دلم داره ميتركه 😢💔

817 بازدید | 85 پست

سه روز پيش پيش با شوهرم دعوام شد از خونه قهر رفتم بيرون تو اين سه روز چندبار شوهرم اومد و رفت پيش خانوادم و الكي منو مقصر دونست كه من بحث هاي الكي ميكنم احترام نميزارم بهش ب حرفاش گوش نميدم و....

همه حرفاش چرت بود اوم اصلا ادم نرمالي نيس اينقد عصبيه كه گاهي كه دعوامون ميشه ظرف ميشكونه منو ميزنه چاقو سمت خودش ميگيره

نرمال نيس تو هيچي نرمال نيس ديونس سر حتي اگه ليوان بشكونم دعوا ميكنه كه چرا شكستي اگه هم بگم خود از دستم افتاد ميگه ساكت شو جوابمو نده عصبيم نكن بي احترامي نكن

هرچي ميگم ميگه عصبيم نكن

بخدا هر چي ار عصبي بودنش بگم كم گفتم اصلا ي چيز وحشتناكي ميشه 

پدرش قبلا مشكل رواني داشته قرص ميخورده

دوسال ازدواج كرديم ١٩سالمه ي بچه ٨ماه دارم

خدا لعنتم كنه كه زود باردار شدم چرا بيشتر نشناختمش 

شوهرم ٣٢سالشه

ديروز ب اصرار خانوادم و خانوادش برگشتم كلي گريه كردم گفتم من برنميگردم طلاق ميخوام 

خستم بخدا خستم بريدم خيرسرم با عشق ازدواج كرديم ولي تو اين دوسال منو از خودش متنفرم كرد

تا دم درهم نميزاره برم هركي در ميزنه درو باز نميكنم

دكتر بازار حتي خانه بهذاشت كه نزديك خونمونه نميزاره برم

لباس هاي بيرونم رو با تاييد خودش ميپوشم 

شكاكه 

حالا اينا به كار

مهم اينه عصبيه خيلييييي بخدا هيشكي نميدونه چي ميگم غير از خودم

نميخواستم برگردم خانوادم و پدرش مجبورم كردن ب خاطر بچم

راستي من با خانواده شوهرم تو ي خونه زندگي ميكنم تو يه اتاق جدا

چه بدبختی تو 😭😭😭😭😭

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نمیخام سرزنشت کنم.اما با سن کم که ازدواج کردی..زود بچه دار شدنت چی بود...

بخاطر بچت مجبوری بسازی😔

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
2738
نمیخام سرزنشت کنم.اما با سن کم که ازدواج کردی..زود بچه دار شدنت چی بود... بخاطر بچت مجبوری بسازی😔

اره تقصير منه خره زود باردار شدم لعنت ب من

خودم كردم كه لعنت بر خودم باد

اره تقصير منه خره زود باردار شدم لعنت ب من خودم كردم كه لعنت بر خودم باد

حالا باید زندگیتو بسازی..زود جا نزن.امیدت به خدا باشه.شاید برید خونه خودتون بهتر بشه اوضاع

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥

مثل ملی و راههای نرفته اش زنگ بزن به اورژانس اجتماعی...عزیزم ما مشاور نیستیم که ....برات دعا میکنیم..ولی از یه مشاور حتما کمک بگیر به خدا خیلی خوبه

😊زیادی خوب نباش داستان میشه😊
2706