2737
2734
عنوان

خواب شب پسر شش سالم

158 بازدید | 19 پست

سلام. مامان های عزیز بچه های شما تو سن شش سالگی هستن چه جوری شبا میخوابن؟

من خیلی پسرم شبا سخت میخوابه. اصلا خودش نمیره بخوابه. من باید از کاری که میکنه یواش یواش بکشم امادش کنم برقارو خاموش کنم نیم ساعت طول میکشه تا با ناز مسواک کنه بعد تازه قبل مسواک من گشنمه یه چیزی بخوره، بعد مسواک بعد منم باید حتما کنارش دراز بکشم بیاد بغلم یه قصه بگم از کتاب قصه و بعدم کلی وول وول تا بخوابه...

ترو خدا میگید چی کار کنم؟

بزرگی ما به هدفی است که در سر داریم و آن را می جوییم.
شما اکنون چه هدفی در سر دارید؟ به همان میزان عظیم هستید.......

اوووووووووووووووووووووووووه چ حوصله ايي 

خاله ي من ميگ 

مهدي ميخوابي يا بيام يجوري بخوابونمت تا سه روز وَنَخيزي 😂😂😂😂😂اون بدبختم ب ي ديقه نميكشه ميخوابه😂😂😂

هـاوا باس نـا جاوان ماردانا ساردِ🥶🥶

پسر من اگه خیلی خسته باشه خودش میخوابه. اونم نزدیک۶سال داره. دسشویی رو گاهی با زور گاهی اروم میره.ولی معمولا سخت نمیخوابه. یمدت گیر میداد دستمو بگیربخوابم ولی بهش گفتم من کنارت هستم دیگه ول کرد. ولی الان میگه دراز بکش پیشم تا بخوابم. بنظرم مشکلی نداره ولی میتونی اروم اروم ازش فاصله بگیری تا وابستگیش زیاد نشه

اگر با دیگرانش بود میلی، چرا ظرف مرا بشکست لیلی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما یه دختر ۵ ساله داریم خودش تو اتاق جدا میره میکپه 

ولی ظهر نمیخوابه کفری میشیم از دستش 

منم که بخوابم اون لحظه احساساتش گل میکنه میاد ماچم میکنه بیدار میشم

اینم برا اینکه دیگه نپرسید  من کله شق هستم من دانشگاه نرفتم و ازدواج کردم ! فاصله عقد ساده و ماه عسل من تنها ۲۰ روز بوده است !!!! من بعد از ۴ ماه و نیم که از ماه عسلم میگذرد حامله هستم ! من و همسرم با هم اختلاف جدی داریم  و ضمنا من تغییر نکردم فقط از اعتقاداتم حرفی نمیزنم اونم فقط و فقط بخاطر نی نی یار ۵ !!!! در آخرچیپس سرکه ای و من دو نفر هستیم ! برای اطلاعات بیشتر به نی نی یار جهت چک کردن آی پی مراجعه کنید !
2728

به نظر من سعی عاشقش باشی و از این کاراش لذت ببری. 

پسر منم همین طوریه دقیقا. 

چند سال بعد انقدر ازت دور میشه و درگیر درس و دوستاشو و بعدشم زندگی شخصیش میشه که همش یاد بچهگی هاش میافتی و میگی کاش دوباره کوچولو شه که مدام بهم بچسبه و برم تو تختش بخوابم. 

خدا برات حفظش کنه. 

بگید چی کار کنم؟ واقعا عاصی شدم؟

شوهرم میگه ولش کن کلا . من میگم اگه ولش کنم تا ساعت دو بیداره.

2738

اخه اولاش مشکل نداشتم. ولی همیشگی که باشه ادم کلافه میشه.

پسر منم نزدیک 6سالشه و اگه من تا صب بیدار بمونم اونم بیدار میمونه شبای قدر شبای مسافرت مهمونی کلا تا صب بیدار میمونه  از بچگیش خواب نداشت .لامپارو که خاموش میکنم حداقل 1ساعت بعدش میخوابه .

پسر منم نزدیک 6سالشه و اگه من تا صب بیدار بمونم اونم بیدار میمونه شبای قدر شبای مسافرت مهمونی کلا تا ...

خودش میخوابه حالا؟

پسر من ۶ سالشه تو این ۶ سال من پیر شدم سرخوابیدنش .ساعت ۵ صبح میخوابه😐😐

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

اوایلش بدون خیلی وول میزنه ولی بعدش عادت میکنه 

حتی اگر تو اتاق خودتون شما و پدرش بیدار بودید اومد بگو شما برو تو رختخوابت وقت خوابته 

ببوسش و قاطع بهش بگو بره بخوابه 

حتی شده ده بار دستش رو بگبر ببر تو اتاق خودش و بعد ببوسش بیا بیرون

2706