2737
2739

سلام اگه کسی بهورز یا بهیار هست

منم میخوام برای،بهورزی توی خانه بهداشت برم ثبتنام کنم آزمون بدم کسی اگه اطلاعاتی داره بگه واینکه حقوق بهورز خانه بهداشت چقده 

عاشق زندگیمم عاشق شوهرم فقط جای یه نی نی تو زندگیمون خالیه برام دعا کنید خدا هرچه زودتر بهم بده
حقوق بهروز زیاده 

واقعا؟؟؟

خداکنه بشه ثبتنام کنم. و آزمونشو قبول بشم توکلم بخداس انشاءالله آقا امام حسین دستمو میگیره

عاشق زندگیمم عاشق شوهرم فقط جای یه نی نی تو زندگیمون خالیه برام دعا کنید خدا هرچه زودتر بهم بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
سلام یکی ازدوستام بهیاره حقوقش خوب نیست رسمی هم نیست ساعتی میگیره چند ماه یه بار حقوق میدن بهش ال ...

باز آبجی جان از بیکاری بهتره

بیا با هم شروع ب خوندن کنیم و ب همدیگ امید بدیم منم خیلی نگرانم قبول نشم

تازه ثبتنامش شنبه اس تو شهر ما واینکه من اصل مدرک دیپلمم دست دانشگاه هست فعلا کپیشو قبول نمیکنن به نظرت که بعد اگه قبول شدم بگیرم

2706