2733
2734
عنوان

ترس از بچه داری

116 بازدید | 5 پست

دو ماه زایمان کردم میرم خونم مدتی میمونم بعد مدتی هم خونه مامانم ولی هربار برمیگردم گریه م میگیره و تودلم حس دلتنگی دارم و اینکه نکنه از عهده کارای دخترم برنیام 😕

دامن نزن به این فکرا 

بعد زایمان افسردگی خیلی شایع هست

قوی باش

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

عین من نشیا همه فکر کنن تنها نمیتونی بعد تو دلشون بگن به اینم میگن مادر دیگه خودت میتونی ماشاالله الان بزرگه 

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

عزیزم منم همین طور بودم البته ب ابن میگن افسردگی بعداز زایمان ,البته باید خودت ب خودت کمک کنی ,من مادرم شهرستانه وقتی رفت احساس میکردم خیلی تنهام و بچه داری بلد نیستم ولی با خودم میگفتم باید بتونم ,و هیچ کس نیست ک کمک کنه پس خودمو خودمم اوایلش میترسیدم وقتی میشستمش یا حمومش میکردم ولی کم کم دستم اومد ک کی بخابم کی بیدار شم کی کارامو بکنم طوری شد ک بعدها خونه خودمون راحتر بودم ,عزیزم باید هر چه زودتر خودتو با شرایط جدید وفق بدی تا افسردگیت طولانی نشه سختیش یک هفتس

دلم تنگه خانه ی پدریه😭