2737
2734
عنوان

رقص گیسوان لیلی

185 بازدید | 12 پست

نویسنده محترم این داستان شما که نمیخواستی کل رمان رو بذاری و هدفت جذب مخاطب بوده برای فروش رمانت خیلی حرکت ناجوانمردانه ای کردی تا رمانتو بفروشی و با احساسات ما بازی کردی امیدوارم هدایت بشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از دیروز تا حالا

فکر کنم بنده خدا متنبه شده باشه☺️ 

بس ک ترورش کردن 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2731
😂😂😂😂دقیقا اگه خاله بود تا آخرش میگفت

بخدا اصلا حکمتی توش بوده😅😅😅😅😅

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
2738

عزیزم خیلی جاها توی فضای مجازی دیدم‌ که بخشی از رمان یا داستانشونو برای جذب مخاطب میذارن، اگر مردم خوششون نیاد که دنبالش نمیرن، اما اگه خوششون بیاد میرن خریداری میکنن و میخونن. این یه روش برای فروش رمان هست. یه مسئله کاملا عادی هست، به هیچ وجه ناجوانمردانه نیست😑

این نویسنده های بیچاره هم بالاخره باید یه نونی بخورن.😊

🍀برای سلامتی و طول عمر پدر و مادرم صلوات🍀

اتفاقا جایی نیمه کاره رها کرد که به تکرار افتاده بود ،واصلا جذابیت نداشت ...

جالبتر اینکه ادعا میکرد واقعیته آخه کی تو اون سالها دوتا بچه رو اونم دوقلو  چند ماهه رو میذاره میر ه ،به فرض خودشم بخواد بذاره که خانواده پوستشو میکند 😁😁😁😁😁اونم خانواده با اصالت بازاری شصت سال پیش....

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞
اتفاقا جایی نیمه کاره رها کرد که به تکرار افتاده بود ،واصلا جذابیت نداشت ... جالبتر اینکه ادعا م ...

کاملا مشخص بود زاده ی ذهن خودشه کدوم پیرزن ۸۰ ساله ای زندگیشو با این همه جزییا ت یادشه...برا جذابیت داستانش ادعا داشت واقعیته...

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞

ازه واقعا پول دراوردن ب چ قيمتي!!

بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان❤️😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 سلامت بيا بغلم عروسكِ قشنگم😍🥰🙏🏼