2733
2739
عنوان

لطفا برای کمک به درمان کم تحرکی اسپرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1508 بازدید | 54 پست
انشالله شما نتیجه بگیرید 

ان شالله

دکترم گفت اگه نگیره باید بری آی وی اف😔

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
من نوع a 17 دو ساله چیزایی خورد که گفتم اینماه دیگه باردار میشم اما انگار نه انگار دو ساله 

17 که خوبه . خودتم همه ی آزمایش هارو دادی؟ والا من یکی از دوستام همه چیز خودش و شوهرش عالی بود 3 سال نشد الان داره میره آی وی اف . موندم توی کار خدا . خودمم خیلی وقت ها کلافه میشم اما چاره چیه یا باید بریم دنبال آی وی اف و ... یا صبر کنیم و داروی گیاهی و ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شالله دکترم گفت اگه نگیره باید بری آی وی اف😔

ببین از همیناش میترسم دیگه اگه ای یو ای نگیره میفرستنت ای وی اف .انشالله که میگیره انشالله به این فکر کن که حتما میگیره استراحت کن  تو دیگه انجام دادی 

17 که خوبه . خودتم همه ی آزمایش هارو دادی؟ والا من یکی از دوستام همه چیز خودش و شوهرش عالی بود ...

اره خودمم ازمایش دادم دکتر گفت از خوب هم خوبتری.تازه پارسال ۱۷ بود الان دیگه نمیدونم حتما بیشتر شده از ماموریت که اومد میره ازمایش ببینم چند شده بعد اینهمه دارو  خوردن

2728
یخ هم گذاشتم فایده نداره امروز وقتی فهمید کامل پریود شدم بحدی بغض کرد باوزش نمیشد به این ماه خیلی ام ...

حالت رو درک میکنم من هر ماه میگم این ماه فرق داره درست میشه اما نه فرق داره نه درست میشه توی فکرم درمان آی وی اف هست اما نمیدونم چرا ته دلم راضی نمیشم. 

17 که خوبه . خودتم همه ی آزمایش هارو دادی؟ والا من یکی از دوستام همه چیز خودش و شوهرش عالی بود ...

تازه حجامت ساکرال هم کرد فایده نداشت  .زالو کجاش باید بزاره؟ بعدبرادر شوهرم دقیقا تحرک اسمرمش همون انرازه هم عروسم ۵ ماهشه بخدا دریغ از یه قرص ویتامین e 

ببین از همیناش میترسم دیگه اگه ای یو ای نگیره میفرستنت ای وی اف .انشالله که میگیره انشالله به این فک ...

آخه این صبر کردن هم شده برامون عذاب حداقل آدم بره دنبال درمان بد نیست البته من خودم هنوز امید دارم به طبیعی !!!!

2738
تازه حجامت ساکرال هم کرد فایده نداشت  .زالو کجاش باید بزاره؟ بعدبرادر شوهرم دقیقا تحرک اسمرمش ه ...

زالو رو روی بیضه میندازن البته من خودم توی خونه براش انداختم چون راضی نمیشد بره دکتر، خودم دست به کار شدم. سخت نبود اما خونریزی بعدش یه ذره اذیت کننده ست. 

منم تعجب میکنم چون تحرک برای شما پایین نیست. باید با همینم بشه . برای همین میگم باز دکتر برو تا بررسی بیشتر بکنه که میگی خدا رو شکر خودت خوبی. 

آخه این صبر کردن هم شده برامون عذاب حداقل آدم بره دنبال درمان بد نیست البته من خودم هنوز امید دارم ب ...

بخدا احساس میکنم ته چاه گیر کردم هیچکی هم کاری از دستش بر نمیاد.وای خدا یه کم تحرکیه چرا اخه؟ دوساله پاهامم میزنم بالا تا نیم ساعت هیچ اخه چرا یعنی یدونه اسپرم نیست که بچسبه به ایت تخمک 

زالو رو روی بیضه میندازن البته من خودم توی خونه براش انداختم چون راضی نمیشد بره دکتر، خودم دست به کا ...

همین تازه میگم پارسال ۱۷ بوده قبل اینکه دارویی مصرف کنه اما یعنی الان بعد اینهگه  مصرف تقویتی ۳ تا نیومده روش.یا چمیدونم  خدایا چرااااااا

عزیزم ب شوهرت قرص کلومیفن وپنتوکسی فیلین بده دوماه مرتب وقرص ولمن .عسل وکنجدوگردواینام خیلی خوبه واینکه قبل اقدام بااب سردخودشوبشوره وحتماب روش سجده ای اقدام کنین 

عزیزم ب شوهرت قرص کلومیفن وپنتوکسی فیلین بده دوماه مرتب وقرص ولمن .عسل وکنجدوگردواینام خیلی خوبه وای ...

باور میکنی اینکارارو کردم بیشترشم کردم اصلا خندم میگیره که چراااا اخه