2737
2734
عنوان

لطفا برای کمک به درمان کم تحرکی اسپرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1508 بازدید | 54 پست

اصلا گریه و اشک دیگه برام معنی نداره. اشکام دیگه برای اومدن حتی اجازه هم نمیگیرن. بی دلیل و الکی تند و تند میان. سخت ترین کار اینه که هیچکس رو نذاشتم از توی دلم خبر دار بشه. حتی شوهرمم نمیدونه چه عذابی میکشم. کاش این روزها برای همه ی اونایی که منتظرن تموم بشه. به جاش برای آدم هایی باشه که کودک آزاری می کنن یا بچه هاشون رو سر راه میذارن یا سقط می کنن. 

شیرعسل هرشب همسرتون بخوره

با روغن زیتون بودار صبحانه پیازداغ کنید توش تخم مرغ محلی بزنید و بخوره از۷تا۱۴پریودی

۱۴شم اقدام کنید واینکه ژل رویال باعسل قاطی کنید وهمسرتون وخودتونم بخورید

دارویی بنام تین فیل هم هست اونو هم امتحان کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بیاید بخونید

منم همه رو امتحان کردم هر چی که هرکی گفته از قرص جلبک، ژل رویال انواع و اقسام قرص ها و میوه ها و عرقیجات و ... خودمم با اینکه دکتر گفت مشکلی نیست کلی داروی گیاهی خوردم اما نمیشه که نمیشه 

عزیزم اینارو که گفتی انجام دادم جز اون تین فیل که همسرم نمیخورتش بدمزه است اما چیزای گیاهی دیکه تا د ...

🔹ناباروری و#ضعف-اسپرم و#ضعف-تخمدان  ▫️علت 1-اگر در هفته اول ازدواج، خانمها لبنیات، سرکه، گشنیز و سیب ترش بخورند سبب سردی و نازایی میشود.
2-چسبندگی رحم، کیست رحم، عفونت یا التهاب رحم  
▫️تشخیص ناباروری:
🔸در مردان - اگر آب منی سفید رنگ باشد سالم و بچه دارمی شود و اگر کدر و یا مایل به قرمز رنگ باشد معلوم است مشکل دارد و نازا است و نیاز به درمان دارد.
🔸در زنان - نازایی اگر از جانب زن باشد با آزمایشات و معاینه مخصوص نازایی مشخص خواهد شد.  
▫️درمان  
🔸درمان مشترک  دستور غذایی زیر را بمدت یک یا دو ماه مصرف کنند:
1- از روز هفتم قاعدگی تا روز سیزدهم؛ پیاز و تخم مرغ را با روغن زیتون سرخ کنند و در وعده صبحانه بخورند.  
2- یک لیوان مخلوط شیر با عسل از هفتم تا سیزدهم قاعدگی هر شب مصرف شود.
3- سی گرم ژل رویال (عسل ملکه) را با نیم کیلو عسل خوب مخلوط کرده و هر روز بصورت ناشتا یک قاشق مرباخوری بهمراه هفت عدد سیاهدانه مصرف شود.
4- خواندن دعاهای طلب فرزند.
5- نیت کند اگر پسر باشد نامش را محمد یا علی بگذارد و اگر دختر می خواهد نامش را فاطمه بگذارد.
🔸درمان مردان:
1- مرکب یازده گیاه امیرالمومنین (علیه السلام) (عمده اش گیاه تینفیل است که در سوریه میروید و الان کمیاب است).
2- پودر کَوَر.
3- پودر کاسنی یا مصرف زیاد گیاه کاسنی نشسته.
4- شبها شام مقوی و مفصل بخورد و بدون شام نخوابد.
5- مصرف زیاد خرما، انجیر و هویج، خربزه.
6- درحال سجده بگوید"اللهم ادم فیهن لذتی و کثر فیهن رغبتی و قو علیهن ضعفی جلالا من عندک یاسیدی"  🔸در زنان
1- داروی ترکیبی آمادگی رحم.
2- داروی ترکیبی جرجیر (باه زنان) که ترکیبی از تخم شاهی و گل سرخ تبریزی و .. است، هر شب یک قاشق مربا خوری از هفتم و چهاردهم قاعدگی مصرف شود.  نکته: مصرف زیاد تخم شاهی نیز موثر است.
3- خوردن سویق گندم
نکته 1: بعد از انجام درمانهای فوق در شب چهاردهم (وسط دو عادت ماهانه) که تخمک پایین می آید و در رحم قرار میگیرد همبستر شوند و باذن الله درهمان ماه یا ماه بعدی باردارمی شود.

2738
شوهرم عمل نیاز نداره واریکوسل نداره فقط کم تحرکی اسپرم داره عزیزم 

خرنوب اصل ترکیه برا کم تحرکی اسپرم‌ عالیه  عزیزم ما خرنوب رو میفروشیم خیلیا مشکل کم تحرکی اسپرم  داشتن و نتیجه گرفتن . محصول ما عصاره خرنوب اصل ترکیه هستش که تمام مجوز هاش روش هستن حتی شماره بهداشت و سیب سلامت هم داره

خرنوب اصل ترکیه برا کم تحرکی اسپرم‌ عالیه  عزیزم ما خرنوب رو میفروشیم خیلیا مشکل کم تحرکی اسپرم  داشتن و نتیجه گرفتن . محصول ما عصاره خرنوب اصل ترکیه هستش که تمام مجوز هاش روش هستن حتی شماره بهداشت و سیب سلامت هم داره