2733
2734
عنوان

تعیین جنسیت قبل بارداری باوجود طبع بسیاااار گرم

| مشاهده متن کامل بحث + 830 بازدید | 53 پست
پریودت که تموم شد حساب کن از روز اول پربودیت تا نیمه دورن حساب کن و چند روز قبل نیمه شروع کن  ا ...

چه مارکی بگیرم گلم؟همه مارکا5تا توشه؟تاحالا استفاده نکردم مرسی از راهنماییتون

نیازمند معجزه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

البته ناگفته نمونه من یه توضیحیو راجع به پریود این ماهم ندادم.من این ماه که گذشت اقدام داشتم با ده ر ...

میدونی اسپرم ک میره داخل بدن برای لقاح شایدحتی تاباروری هم پیش برن ولی چون قدرت یکیشون کمتره برای لقاح همه چی خراب میشه وتاچنروزمیمیرن وخونریزی بادردمیاد

تلخی زندگیمان حاصل بی تجربگیست%
2728
من دو۳ ماه بوداقدام کردم باردارنشدم رفتم دکتردکترگف چن ماه اقدامی گفتم ۷.۸ماهی میشه دکتر....دروغ گفت ...

واقعا جواب گرفتی؟آمچول چی هست؟ای جونم

منم دکتر رفتم چکم کرد گفت مشولی نداری همه چیت سالمه برو چند ماه اقدام کن نشد بیا واست دارو بنویسم

چند روز پیشم رفتم یه عطاری سنتی فوق العاده معروف گفت دارو میدم یک ماه دیکه حامله ای ولی نگرفتم

گفتم امید به خدا شاید این ماه طبیعی شد

نیازمند معجزه
2740

من دخترم پنج سال و نیمشه و دارم اقدام میکنم برا پسر ولی متاسفانه تا حالا نشدم 

تا میتونی چیز سرد بخور دوستان همشون راهنمایی کردن انشاالله که جواب بگیری

منم آرزوم بود بچه اولم دختر بشه که خدا بهم بهترینش رو داد

میدونی اسپرم ک میره داخل بدن برای لقاح شایدحتی تاباروری هم پیش برن ولی چون قدرت یکیشون کمتره برای لق ...

اخه هیچکدوممون مشکل نداریم😔چرا نشده اخه

بنظرتون برم دارو بگیرم؟

نیازمند معجزه
ای جونم یعنی الان دختر داری؟الهی باشه گلم پس حتما میخوریم

اره دخملیه😍😍وختی تکون میخوووره دوس دارم فشارش بدم😓😘😍شوهرم پسرمیخاس 😏ولی نمیدونس دوغ وماست ....اونم چون دوست داشت میخوردباغذا...الان ک فهمیده دختره وبش گفتن بخاطرچیه.لب ب دوغ وماست نمیزنه😂😂😂😂😂😂

بستگی ب خوراک ۳ماه قبل اقدامتونم داره...ک تا۳تاچی مصرف کردید

شوهرم بعد هر رابطه سریع چیزای گرم میخوره میگه نمیتونم اینجوری برم سرکار(البته ببخشید اینقدر رک صحبت میکنم)ولی من سعی میکنم گرمی نخورم معمولا همش ترشی و ماست و کشک و دوغ میخورم شبا هم شیر

نیازمند معجزه
شوهرم بعد هر رابطه سریع چیزای گرم میخوره میگه نمیتونم اینجوری برم سرکار(البته ببخشید اینقدر رک صحبت ...

وای نننننن خوراک شوهرت مهم تره😨😨😨😨

من دخترم پنج سال و نیمشه و دارم اقدام میکنم برا پسر ولی متاسفانه تا حالا نشدم  تا میتونی چیز س ...

الهی عزیزم

داغشو نبینی ان شالله خدا یه پسرم بهت بده.

اره ان شالله راهنمایی دوستای گلم جواب بده بهم انجام میدم همشو به امید حق

نیازمند معجزه
اره دخملیه😍😍وختی تکون میخوووره دوس دارم فشارش بدم😓😘😍شوهرم پسرمیخاس 😏ولی نمیدونس دوغ وماست .... ...

😂😂در واقع گولش زدی اره؟خوب کردی دختر دنیاس دختر عشقه.ان شالله بسلامتی بیاد تو بغلت

ای جونم دست راستت رو سر من😍

نیازمند معجزه