2726

سلام خوشکلا بنده بچه ندارم اصلا

میخوام بعد از ناامیدی ها بازم اقدام کنم واسه بارداری ولی میخوام اگر بشه و خدا بخواد یه دخمل سالم و ناز خدا بهم بده طبعم شدیدا گرمه شوهرمم طبعش گرم یه عطاری سنتی که بسیار معروفه بهم گفت بچه اولت پسر میشه ولی خوب میخوام اگر بشه رژیم بارداری بگیرم دختر بشه البته اول از خدا میخوام باردار بشم دوم میخوام سالم باشه سوم هم دختر بشه بهتره واسمون چون همسرم از ازدواج قبلش یه بچه پسر داره دلم میخواد بچه ما دختر بشه و اینکه شوهرم همیشه عاشق دختردارشدن بوده دوست دارم بتونم خوشحالش کنم.کسی راهنمایی داره که بتونه بهم کمک کنه؟بعد اینکه لطفا هر راهنمایی دارید بگید چقدر وقت بعد جواب میده.ممنونم

نیازمند معجزه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

البته ناگفته نمونه من یه توضیحیو راجع به پریود این ماهم ندادم.من این ماه که گذشت اقدام داشتم با ده روز تاخیر پریود شدم اونم چه پریود پر درد تر از همیشه  که31 تیر شدم و دیروز3مرداد تموم شد امروز صبح رفتم حمام و تموم. خونریزی پریودم قهوه ای صورتی بود بسیار متفاوت و هنوزم کمر درد دارم سینه هام بسیار سفت و کمی دردناک و بزرگن هنوز و زیر دلم تیر میکشه بعضی اوقات.درواقع امروز روز5پریودم هست کی اقدام کنم؟

نیازمند معجزه
امروز پریودم تموم شده بنظرتون کیت کی باید بزارم؟

پریودت که تموم شد حساب کن از روز اول پربودیت تا نیمه دورن حساب کن و چند روز قبل نیمه شروع کن  ارزونه کیتا ۵ تومن میدی ۵ تا توشه هی چند روز یک بار بزن تا دو تا یه خط کم رنگ یکی پرنگ بشه اون موقع اقدام کن وقتی ۲ تا خط پر رنگ شد اقدام نکن بعد فرداش اقدام کن

من دو۳ ماه بوداقدام کردم باردارنشدم رفتم دکتردکترگف چن ماه اقدامی گفتم ۷.۸ماهی میشه دکتر....دروغ گفتم/😑😑😑بش گفتم امپول بزنیدباردارشم....اونم گف باش چون اقدامت طولانی شده ازمایشاتم سالمه دارومینویسم برات

تلخی زندگیمان حاصل بی تجربگیست%
2706