2777
2789

سلام 

کسی میدونه آمپول بتامتازون که برای تکامل ریه جنینه اگه کسی که عفونت داره استفاده کنه چه ضرری داره؟ خواهشا جواب بدین

تیکر تولد دو سالگی دختر عزیزمه😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه ضرر داشت ک تحویز نمیکردن براتون

می دونی رفیق؟ انتظار نداشته باش خدا نیمه ی خالی لیوانت رو پر کنه،وقتی نیمه ای که بهت داده رو، ندیدی! خدا تو قرآن نگفته اگه شکر کنی نعمتت رو زیاد می کنم! گفته اگر شکر کنید شمارو بزرگ میکنم! آره راست میگه! باران رحمت الهی همیشه می باره این ظرف ماست که بزرگ و کوچیک میشه! اگه خدا ظرفت رو بزرگ کنه چقدددر خوب میشه؟؟ میتونی وقتی زیر بارون بودی، بیشتر از قطرات زیبای باران بهره ببری....آره رفیق جان چند بار اتفاق افتاده  ۹۹تا خدا بهت داده زوم کردی به اون یدونه ای که نداشتی؟؟  گفتی چقدر بدبختی؟؟  میدونی اگه نعمتات رو نبینی کم کم از دستشون میدی؟اصلا بگو ببینم چند مرتبه خدارو باتمام وجود به خاطر همین نعمتایی که پیش پاافتاده میدونی شکر کردی؟؟اصلا میدونی اجر شکر در برابر نعمت بیشتر از صبر بر بلاست؟ عزیزم دست از بد دیدن و کم و کاستی دیدن بردار، بزرگ کن ظرفت رو، خدای ما خدای فراوانی ها و نعمت هاست........................ای عهده دار مردم بی دست و پاحسین....
میشه بگین چندهفته این و چرا زدین؟ چندتا زدین؟

من هفته ٣٢ ام تموم شد والا وزن نينيم كمه دكتر گفت شايد مشكل جفت داشته باشم و خونرساني انجام نميده و شايد مجبور شم زود زايمان كنم فعلا دو هفته صبر ميكنيم تا ببينيم با تغذيه وزن ميگيره؟ واسم دعا كن

من هفته ٣٢ ام تموم شد والا وزن نينيم كمه دكتر گفت شايد مشكل جفت داشته باشم و خونرساني انجام نميده و ...

ان شاءالله وزن میگیره و به موقع زایمان میکنی 

شمام برا من دعا کنین

تیکر تولد دو سالگی دختر عزیزمه😍😍😍
2801