2737
2739

همسایه ی روبرویی خونه ی بابام اینا پسره حدود چهل سالشه وضع مالی عالی داره خونه ماشین شاسی بلند چند تا مغازه و زمین ده سالی رفته بوده تهران برای کار چند وقت پیش با یه دختر بیست و دو ساله خیلی خوشگل ازدواج میکنه جشن عروسی مفصل...خلاصه فردای شب عروسی زن صیغ ایش زنگ میزنه...دختره دعوا و قهر میکنه باز راضی میشه بمونه زندگی کنه بخاطر مال و اموال پسره که دوباره زن صیغه ایه زنگ میزنه میگه خونه و زمین به نامشه حامله هم هست حالا دختره با بیست و دو سال سن و اینهمه خوشگلی الان دنبال کارهای طلاقه...پسره هم به مادرش گفته آدم میفرستم هم اون زنه رو بکشه هم بچه ی تو شکمش رو..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
تو رو خدا بخاطر مال و اموال با کسی ازدواج نکنید

دقیقاااا مث همسایه ما

عقدن هنوز

پسر ترخیص کار و وضعش توووپ زنش قمِ

این اقا هرروز با یه خانوم میاد خونه

من با دوست پسر خودم ازدواج کردم؛ که با دوست پسر مردم ازدواج نکنم.."حق النــاسِ"شوخـی که نیس ولله😐🙄

بعد حالا یه عده بگن چه اشکاااالییییی داره مرد ۴۰ ساله با دختر ۲۰ ساله ازدواج کنه؟؟؟ تازه وضع مالیشم خوبه چه اشکاااالی داره؟!!!

دوستان عبرت بگیرین!!! این داستان ها کم نیستن! و البته دیگه قصه و داستان هم نیستن!!!

ای بابا حالا اون زن صیغه ای چه اصراری داشته زندگی اینو به هم بزنه یکی نیست بهش بگه اگه دنبال پولی ک ...

🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤 ازماست که بر ماست واقعا

به دنبال کسی جامانده از پرواز میگردم ....مگر بیدار سازد غافلی را غافلی دیگر
2706