2733
2739
عنوان

سزارین و امبولی

| مشاهده متن کامل بحث + 8528 بازدید | 43 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب نفخمیدی دکترت از کجت فهمید ک امبولی کردی؟؟

منم یکم اضافه وزن داشتم که اینجوری شد . بنده خدا عروس عمم اونم امبولی کرد ولی خب هنوز که هنوزه دارو مصرف میکنه و اصلا نباید قطع کنه 

منم یکم اضافه وزن داشتم که اینجوری شد . بنده خدا عروس عمم اونم امبولی کرد ولی خب هنوز که هنوزه دارو ...

😢😢😢نگرانم.با کلی عجز و جز از دکترم خواستم سزارینم کنه و قبول کرد.حالا بخاطر امبولی میترسم باز سز بشم.

2731
آمبولى ديگه چيه ؟ چرا همش هرچى ميشه شما به خودتون ميگيرين خب خدا خواسته اون با آمبولى بميره يعنى الا ...

چقد اعتقادت بالاست

واقعا دست زدن داره

دمت گرم

شیر و خیار �🥒🥒🥒🥒🥛🥛🥛🥛🥛    اینم امضای ی مامان خیلی نگران ک واسه اینکه بچم شیر و با ی خیار همزمان خورد ۴ تا تاپیک زدم و همه میگفتن قَضیه شیر و خیار چیه🙃اینو امضام کردم ک یادم نره چقد واسش زحمت کشیدم و اگ روزی نبودم دخترم با خوندن اینا بدونه ک چقد دوسش داشتم و همیشه نگرانش بودم...دختر نازم خیلی مامان دوست داره توام بزرگ شدی منو دوس داشته باش و اگ هزاربار گنجشک نشون دادم و گفتم این چیه بگو گنجشک گنجشک گنجشک همونجور  ک من حاضرم ۱۰۰۰بار تاپیک شیر و خیار بزنم ولی کاریت نشه.😢😢😢😢
چقد اعتقادت بالاست واقعا دست زدن داره دمت گرم

😍

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖
من سه بار سزارین شدم زنده م😁😁😁😁 استرس نداشته باش مگه قراره برای همه اتفاق بیفته تازه برج ۹برا ...

من قراره سزارین سوم با فاصله کوتاه انجام بدم از الان نگرانم😔

کارشناس ارشد حقوق قضایی
2740
من سه بار سزارین شدم زنده م😁😁😁😁 استرس نداشته باش مگه قراره برای همه اتفاق بیفته تازه برج ۹برا ...

ان شاءالله به سلامتی عزیرم

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
من دوبار سزارین شدم دفعه اول خیلی خوب بود دفعه دوم بخیه هام خیلی میسوخت دیگه میترسم بچه بیارم 

وای من سزارین شدم بخیه های سمت چپم اینقد سوزش،داش اشکم درمیومد چرا اینقد میسوزه 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

اخه چرا امبولی شاید مشکلی داشته خواهر جاریه منم دورازهمه دراثر زایمان فوت کرد ولی خواهراش همه  دوسه تا اوردن اونم با سزارین

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
من ک دکترم واسه اضافه وزنم بهم هپارین داده هر شب میزنم گف دستور وزارت بهداشته برای جلوگیری از امبولی ...

منم اضافه دارم ولی دکترم نداده

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا