2733
2734
عنوان

سزارین و امبولی

| مشاهده متن کامل بحث + 8528 بازدید | 43 پست

[QUOTE=65081113]من سه بار سزارین شدم زنده م😁😁😁😁 استرس نداشته باش مگه قراره برای همه اتفاق بیفته تازه برج ۹برا ...صد آفرین به روحیه خوبت 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من سه بار سزارین شدم زنده م😁😁😁😁 استرس نداشته باش مگه قراره برای همه اتفاق بیفته تازه برج ۹برا ...

منم سزارینی هستم

بچه اولم سزارین کردم خداروشکر بعدش مشکل چندانی پیش نیومد فقط مختصری کمردرد تا یکسال😐

ولی کلا خواستم بگم راحت خودتونو زیر تیغ و اتاق عمل نفرستین😭

من آخرین باری که اتاق عمل بودم دچار حادثه شدم

الان یکساله درد امانم رو بریده

همین الان از درد نمیتونم بخوابم

امشب هم دکتر بودم😞😞

آمبولى ديگه چيه ؟ چرا همش هرچى ميشه شما به خودتون ميگيرين خب خدا خواسته اون با آمبولى بميره يعنى الان يكى با پرايد تصادف كنه بميره ما ديگه نبايد پرايد سوار بشيم چون امكان داره ماهم بميريم همه چيزو بسپار به خدا هرچى اون بخواد همون ميشه 

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖
2738
سزارین دوم از اول راحتتر سوم از دوم راحتتر.کلا با تکرارش درد کمتره چون خیلی از عصب ها با هنون سزارین ...

من دوبار سزارین شدم دفعه اول خیلی خوب بود دفعه دوم بخیه هام خیلی میسوخت دیگه میترسم بچه بیارم 

من ک دکترم واسه اضافه وزنم بهم هپارین داده هر شب میزنم گف دستور وزارت بهداشته برای جلوگیری از امبولی از ۲۸ هفته هرشب هپارین بزنن .منم میزنم خیلی خوبه خونرسانی به بچه هم بیشتر میشه از اونوقت شروع کردم بچه همش  میجنبه 

خدایا اخه چاقی هم شد استعداد؟ ؟
من ک دکترم واسه اضافه وزنم بهم هپارین داده هر شب میزنم گف دستور وزارت بهداشته برای جلوگیری از امبولی ...

من اسپرین مصرف میکنم از ماه ۳.

بعد عملمم دگتر قلبم گفته تا ۶ هفته بخور اسپرین ۸۰