2752
2734
عنوان

هر کی میخواد لاغر بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 148962 بازدید | 4981 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها من تجربه خودمو میگم.... الان روز دوازده رژیم کاناداییم... با وزن 62 شروع کردم و الان حدود 57 هستم... 3 روز اینده روزای تثبیته و بعد از اون میخوام برم رو کالری شماری واسه تثبیت کالری مورد نبازم 1800 هست اما من میخوام 1500 مصرف کنم که به مرور باز هم کم کنم... من خیلی راضیم.... الان تو 2 هفته هم به وزن دلخواهم رسیدم هم مواد مورد نیازمو دریافت کردم و هم الان پوستمم عااالی شده... موهام نریخته...
به هر حال هر رژیمی اگه بعدش رعایت نشه برگشت داره.... به نظرم بعد از رژیم از خودش مهم تره... و بهترین راه واسه عدم برگشتش کالری شماریه... اما هر رژیمی که میگیرید همراهش مولتی ویتامین و مینرال رو فراموش نکنید
اسم ....... قد .... وزن فعلی ..... وزن هدف اسما ..... 175 ..... 73 ......... 62 آرمانا ...... 160 .... 68 ...... 58 خانومی .... 164 .... 95 .... 80 سوسی بانو ....165....65....57 مریم ..... 155..... 81 ..... ؟ گلنسا .... 159 .... 76 .... 55 لیدی .... 162 ... 64 .... 52 پریزاد .... 162.... 66 ..... 57 مامی دخترک ..؟ ... 68 ... 58 + هر کی دوست داشت اطلاعاتشو توی این لیست وارد کنه ، قول میدم گروه خوبی داشته باشیم .
2706