2733
2734
عنوان

از این به بعد کادوی تولد چی بدن؟؟🤔

135 بازدید | 12 پست

بچه هااا

امسال دومین تولد نامزدمه که باهمیم

پارسال چون اولین تولدش بود توی خانواده،خانواده ی من براش یه زنجیر طلا گرفتن که حدود ۲ میلیون شد

صرفا به خاطر این که سال اول بود!

تولد منم بعد از تولد نامزدمه که اونام برای من ی دستبند تو همین قیمتا خریدن

اما امسال دیگه به نظر خودم لازم نیس هدیه گرون بدن خونوادم به اون، اونام بعدش لازم نباشه حتما جبران کنن

به هر حال تولد از این به بعد دیگه همیشه هست،ما هم وضع مالیمون مثه همه،بد نیس اما خب پولدار نیستیم که همش کادوی گرون بدیم☹️

حالا میخاسم از شما بپرسم خونوادتون تولد همسرتون چی بهش کادو میدن و در چه حدود قیمتی میدن🤔

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

جوراب بخر🤣🤣

خدایا ،ای کاش انقدر اب داشتم تا اتش جهنمت را با ان خاموش می کردم،و انقدر اتش داشتم که بهشت را با ان به اتش می کشیدم،تابندگانت تو را فقط به خاطر خودت دوست بدارند نه به خاطر بهشت و جهنمت🤗🤗🤗😍😍😍😍😍😚😚😚
2740
مامانم اینام جوراب بخرن؟😆

نه دیگه کادوی مردا و زنا فرق داره

شماکه جوراب می خری یعنی اونا باید سرویس طلا یا یه همچین چیزی بخرن

خدایا ،ای کاش انقدر اب داشتم تا اتش جهنمت را با ان خاموش می کردم،و انقدر اتش داشتم که بهشت را با ان به اتش می کشیدم،تابندگانت تو را فقط به خاطر خودت دوست بدارند نه به خاطر بهشت و جهنمت🤗🤗🤗😍😍😍😍😍😚😚😚
آره ب نظر خودمم همین کافیه اگه پول بدن به اندازه ی همینا بهتر نیس؟ یا زشته پول؟

بنظر من پول بهتره ممکنه اندازه اش نباشه یا به سلیقه همسرت نباشه

اصلا پول زشت نیس

خدایا چطوری به اطرافیان بفهمونم بچه داری آمادگی روحی و جسمی میخواد 😧