2733
2739
من یه نی نی ۲۰ماهه دارم که خیلی هم شیطونه تازه این یکی رو هم خدا لطف کرد و بهم داد البته پنج ماه بیشتر از اقداممون نگذشته بود که باردار شدم اما خوب چون تنبلی تخمدان دارم دکتر گفت شانس اوردی چون سنت کم بود بچه دار شدی. چون ۲۵سالم بود.تازه من و شوشو دخترخاله و پسر خاله هستم و از نظر احتمال اختلال ژنتیکی باید سن بارداری زن پایین باشه تا مشکلی پیش نیاد.حالا نمی دوم چی کار کم شاغلم هستم و اقدام برای دومی خیلی من رو می ترسونه.تازه یه چیز دیگه این که دوست دارم دومی پسر باشه.البته اصلا برای شوشو مهم نیست اما برا من مهمه.می بینید چقدر مشکل پیچیده دارم؟؟؟چی کار کم؟؟؟دکتر خوب زنان و تعیین جنسیت هم اگه سراغ دارید معرفی کنید مرسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نمیدونم شرایطت چجوریه اگه واقعا میتونی آینده بچه هارو تامین کنی خودت هم از کار و زندگی نیوفتی و اگه واقعا دوست داری اقدام کن
من که اصلا بچه دوست نیستم همین یکی هم خداروشکر میکنم که خودش ناخواسته بهم داد چون من واقعا اهلش نبودم
وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد