2752
2734
عنوان

در مورد حکیم نباتی

| مشاهده متن کامل بحث + 299004 بازدید | 1970 پست
گلم چند وقت پیش رفتید پیش حاج اقا؟؟؟ خیلی وقته؟؟

رها جان من اخرین بار که برای بارداری رفتم پیششون فکر کنم حدود یکسال و نیم تا دو سال پیش بود.ایشون واقعا نفسشون حق هست و من خیلیها رو دیدم که نه فقط برای بارداری بلکه بیماری و مشکلات هم پیش ایشون اومده بودن و مسایلشون حل شده بود.خوب ایشون وسیله هستن از جانب خدا و تا خدا نخواد برگی از درخت نمیافته.خدا فعلا نخواسته من مادر بشم.ان شاالله به زودی هم برای من و هم برای همه منتظرها انتظار رو پایان بده و ما هم لذت مادر شدن رو بچشیم

و من یتوکل علی الله فهو حسبه*** السَّلام عَلَى الحُسَیْن ، وَعَلَى عَلیِّ بْنِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَینِ
رها جان من اخرین بار که برای بارداری رفتم پیششون فکر کنم حدود یکسال و نیم تا دو سال پیش بود.ایشون وا ...

خوشحال اونایی که میتونن  برم پیش حاج اقا من که محرم ندارم و هر دری  هم  زدم ....به آقای رحمانی هم زنگ زدم گفت به حاج اقا میگم دعات کنه ...ولی اینکه بری پیشش یچیزه دیگه ست..

ان شاالله مشکل شما هم بحق شش ماهه ی حسین  حل بشه.....توکل بخدا تو رو خدا سر نمازهات برا منم دعا کن...خیلی محتاجم😣😭😢😭😢😭😢😢😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوشحال اونایی که میتونن  برم پیش حاج اقا من که محرم ندارم و هر دری  هم  زدم ....به آق ...

عزیزم ممنونم.اگه قابل باشم حتما برات دعا میکنم .انشاءالله به حق ابروی خانم فاطمه زهرا یه همسر خیلی خوب به زودی قسمتت بشه و خوشبخت بشی.

و من یتوکل علی الله فهو حسبه*** السَّلام عَلَى الحُسَیْن ، وَعَلَى عَلیِّ بْنِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَینِ

بچه ها من حدود ۱۲ صفحه از اینجا رو خوندم . ولی انگار بیشتر برای بارداری رفتید . کسی هست برای مریضی یا حاجات دیگه رفته باشن؟ مثلا اشتی خانواده ها و پاک شدن کینه دیرینه. مثلا مریضی های لا علاج و سرطان. مثلا خانه دار شدن تو اوج بی پولی؟؟؟؟

خدایا خیلی دوستت دارم. دلم تنگ شده خیلی تنگ...

همه چیز شانسیه من دوبار برا ازدواجم‌زنگ زدم‌و کلی التماس کردم‌،گفت حتما میگم‌به حاج آقا ولی خبری نشد که نشد ....یعنی ازدواج نکنم بهتره ؟با این اوضاع ؟ سنم رفته بالا حالا اگه  مرد بودم‌که تو این‌سن‌مجرد بودم می گفتن گناهه و به هر قدمی که برمی داری اتش جهنم برات درنظر گرفته شده ولی دخترا با سن بالا دعا میکنن میگن حکمته مصلحته ....بخدا چقد من مسخره دین و دعا شدم چاره ندارم دیگه...اعتباری ندارم کاش ی راهی بود  کاش اروپا بودم اینقد حرف مردم روم سنگینی نمیکرد ...هر کی شانس  نداره هیچی نداره....سوختم تو دنیا هیچ کی درک نکرد....

همه چیز شانسیه من دوبار برا ازدواجم‌زنگ زدم‌و کلی التماس کردم‌،گفت حتما میگم‌به حاج آقا ولی خبری نشد ...

سلام عزیزم .من پیاماتو خوندم.تو هم مثل دوست منی . ولی ممکنه ازدواج نکردنت ی دلیل داشته باشه

اجنه یا چشم زخم یا دعا و طلسم یا بستگی طالع باعث این مورد میشه

اگه واقعا میخوای پیگیر کارت باشی و دلیل ازدواج نکردنتو بدونی به ایدی تلکرام من پیام بده بهت میگم پیش کی بری

خودتو معرفی کن بگو رها هستی تا یادم بیاد

@mojezeh66

ایدی من تو تل_گرامه

سلام دوستان من از ابتدای این تاپیک تقریبا همشو خوندم.

من همسرم قبل ازدواج خیلی پیش ایشون میرفت و به حدی معجزه دیده بود و با افراد شفا یافته از نزدیک صحبت کرده بود که اعتقادش واقعا راسخ شده.

من مشکل اسکولیوز در ستون فقراتم دارم اونم یه انحراف خیلی زیاد ستون فقرات از مسیر اصلیشه که تنها راه اصلاحشم عمله.

الان حدود دو ماهی میشه که به حاج آقا مراجعه کردم همون هفته اول متوجه شدم درد استخوان سر ران که موقع خوابیدن در اثر این بیماری به شدت من رو اذیت میکرد برطرف شده. بله خداوند بعًی از نفوس رابه دلیل تقوا و خودسازی صاحب کرامت قرار می ده.

حتی گویا بعضی از چهره های مشهور سیاسی هم به ایشون مراجعه می کنند.

برادر همسر من پزشک هست و یکی از دوستانشون که به علت ابتلا به اسکیزوفرنی قادر به ادامه تحصیل نبود پیش ایشون فرستادن.

میگفتند بعد دو سه بار مراجعه مشکلشون کاملا برطرف شده و الان در حال ادامه تحصیل هستند

طلایی جان جواب این که بله برای بیماری های سخت مثل سرطان هم ایشون دعا می کنند و خیلی ها شفا گرفته اند. و همچنین مشکلات خانوادگی

دیدم یه نفر گفته بود که یه زندگی که رو به طلاق بوده به دعای ایشون مشکلش حل شده بود.

بچه ها بنظرتون من که محرم ندارم بره پیش حاج آقا اگه از یک آدم غریبه ولی مومن بخوام که بره پیش حاج آقا برا بخت گشایی من دعا کنه ویا نبات بده قبوله ؟تو رو خدا رهنمایی کنید خیلی گرفتارم به بن بست رسیدم

2706