2733
2734
عنوان

🌹شب ولادت آقا امام رضا به نیت حاجت روایی دوستای گلم حمد میخونم🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 475 بازدید | 48 پست
 الهی ب عالیترین نحو و بزودی زود حاجترواشین الهی آمین لطفا برای نی نی دار شدن سحر و آشتی کرد ...

گلم برای حاجتت ده تا صلوات فرستادم،

ان المع العسر یسرا.........خدایا خودم را ب تو میسپارم، و میدانم تو بهترین ها را برایم رقم میزنی....
گلم برای حاجتت ده تا صلوات فرستادم،

ممنونم خانمی اگه قابل باشم چهارده گل صلوات براتون فرستادم‌الهی ب عالیترین نحو حاجترواشین الهی آمین

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم خانمی اگه قابل باشم چهارده گل صلوات براتون فرستادم‌الهی ب عالیترین نحو حاجترواشین الهی آمین

فدای قلب پاکت،منم مثل شما گرفتارم و توی هر تاپیکی ک دعا و راز و نیاز باشه میرم...

ایشالا امام رضا حاجت همه ی گرفتا را رو بده

امین.

ان المع العسر یسرا.........خدایا خودم را ب تو میسپارم، و میدانم تو بهترین ها را برایم رقم میزنی....
فدای قلب پاکت،منم مثل شما گرفتارم و توی هر تاپیکی ک دعا و راز و نیاز باشه میرم... ایشالا امام رضا ح ...

خدا نکنه‌خانمی الهی بحق ولادت با سعادت امام رضا علیه السلام گره از مشکلاتتون ب عالیترین نحو باز بشه الهی آمین😘😘😘😘😘😘😘

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
2731