2737
2734
عنوان

🌹شب ولادت آقا امام رضا به نیت حاجت روایی دوستای گلم حمد میخونم🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 475 بازدید | 48 پست
 الهی ب عالیترین نحو و بزودی زود حاجترواشین الهی آمین لطفا برای نی نی دار شدن سحر و آشتی کرد ...

گلم برای حاجتت ده تا صلوات فرستادم،

ان المع العسر یسرا.........خدایا خودم را ب تو میسپارم، و میدانم تو بهترین ها را برایم رقم میزنی....
گلم برای حاجتت ده تا صلوات فرستادم،

ممنونم خانمی اگه قابل باشم چهارده گل صلوات براتون فرستادم‌الهی ب عالیترین نحو حاجترواشین الهی آمین

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ممنونم خانمی اگه قابل باشم چهارده گل صلوات براتون فرستادم‌الهی ب عالیترین نحو حاجترواشین الهی آمین

فدای قلب پاکت،منم مثل شما گرفتارم و توی هر تاپیکی ک دعا و راز و نیاز باشه میرم...

ایشالا امام رضا حاجت همه ی گرفتا را رو بده

امین.

ان المع العسر یسرا.........خدایا خودم را ب تو میسپارم، و میدانم تو بهترین ها را برایم رقم میزنی....
فدای قلب پاکت،منم مثل شما گرفتارم و توی هر تاپیکی ک دعا و راز و نیاز باشه میرم... ایشالا امام رضا ح ...

خدا نکنه‌خانمی الهی بحق ولادت با سعادت امام رضا علیه السلام گره از مشکلاتتون ب عالیترین نحو باز بشه الهی آمین😘😘😘😘😘😘😘

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
2728