2733
2734
عنوان

سفت شدن شکم

210 بازدید | 8 پست

سلام بچه ها من ۱۷هفته و ۵ روزمه از دیروز تاحالا شکمم خیلی سفت شده دست که بهش میزنم حس میکنم الان میترکه چرا اینجوری شدم 😣

قشنگ ترین هدیه دنیارو بهم داده خدا 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

بهتره بری دکتر بهت قرص ایزوپرین بده ممکنه انقباض باشه منم همینطور میشدم از وقتی قرص خوردم‌خپب شده

خدای خوبم من بهت ایمان دارم میدونم معجزه تو بهم نشون میدی و خوابم تعبییر میشه ❤️❤️خداروشکر که معجزه تو بهم‌دادی خدایا تا اخر برام حفظش کن به حق حضرت زهرا ☺️😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد 
هی سفت میشه هی ول می‌کنه؟؟؟؟؟ منم ۱۷هفته ام ...اما یکسره سفت نیست ...مثلا ممکنه روزی دوبار زیر نافم ...

یسره نیست اره زیر شکمم درد میگیره یهو بعد شکمم سفت میشه یعنی بچه ورجه وورجه میکنه؟

قشنگ ترین هدیه دنیارو بهم داده خدا 
2738
یسره نیست اره زیر شکمم درد میگیره یهو بعد شکمم سفت میشه یعنی بچه ورجه وورجه میکنه؟

بنظر من ک همونه ..چون از ۱۶هفتکی بعضیا حسش میکنن..

وقتی سفت میشه حس نمیکنی به طرف بدنت یع قلمبه زده بیرون؟؟؟ مثلامن با چشمم و دستم میفهمم ک یکطرف سفت شده و همون ورم یکمی باد کرده..

بچه س خودشو جمع می‌کنه..

اما اگر درد داشتی یا خیلی زیاد سفت کردن و ول کرد ب دکترت بگو