2737
2739
عنوان

حفظ قران

938 بازدید | 19 پست

سلااااااااااااام عزیزای دل اینجا کسی حافظ قران هست هرچندجزء؟بیادبگه برنامه حفظش چطوری دوس دارم شروع کنم چطور حفظ بشه بهتره لطفاراهنمایی کنید ممنون عزیزان  

مابه جرم ساده لوحی این چنین تنهاشدیم مردمان این زمانه با دورنگی خوشترند....بخدادیگه حسش نیست تا همینجا هم سینه خیز اومدم  

من شیش جز.

روزی یه نصفه صفحه میخوندم اوایل ..بعد کم کم شد یک صفحه ..بعد ب روزی دو صفحه هم رسید ..اما بنظرم روزی نیم صفحه خیلی خوبه... آدم فکر می‌کنه ک واااااای چهار سال طول می‌کشه...اما بعد با همین فکر قرآنو می‌ذاره کنارم یهو میبینی چهار سال مث بااااد گذشت و اون استفاده نکرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من پارسال جز سی رو حفظ کردم آیه به آیه هر بار به تعداد آیه های قبلی اضافه میشد و قبلی هم تکرار میشد اگر حافظه تون خوبه اینطوری حفظ کنید.

ولی برای حفظ دخترم از برنامه های موبایل استفاده کردم مخصوصا بعضی شون که تصویر مربوط به آیه رو هم داشت خیلی تو ذهن میمونه حتی برای بزرگسالان ویدئو های هد هد رو دانلود کنید قسمت حفظ قرآن هر سوره ای که میخواید رو دانلود کنید.

نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو🌹اللهم عجل لولیک
2731

برنامه های حفظ مختلفه از یک ساله تا شش هفت ساله

من تو دبیرستان مدرسه برامون کلاس گذاشت هفته ای یکی دو صفحه بود سه چهار جزء هم حفظ کردم

یه جا هم بود خواهرم باهاشون حفظ میکرد تلفنی بود، خودشون برنامه میدادن خودشون هم سر وقت زنگ میزدن درس میپرسیدن

تو نت بگردی برنامه های مختلف زیاد هست

خدايا نسل سالم و صالح و خوشگل و بابركت و عاقبت به خير و محب اهل بيت قسمت همه بكن، الهى آمين
من شیش جز. روزی یه نصفه صفحه میخوندم اوایل ..بعد کم کم شد یک صفحه ..بعد ب روزی دو صفحه هم رسید ..ام ...

من فقط جز30روبلدم سوره سوره حفظ میکردم دوستم اول معنی رو حفظ میکنه مطابق با معنی عربیشم حفظ میکنه یکم سخته برام حفظش راحت تثبیت سخته زود فراموش میکنم ئمتاسفانه 

مابه جرم ساده لوحی این چنین تنهاشدیم مردمان این زمانه با دورنگی خوشترند....بخدادیگه حسش نیست تا همینجا هم سینه خیز اومدم  
سلام من پارسال جز سی رو حفظ کردم آیه به آیه هر بار به تعداد آیه های قبلی اضافه میشد و قبلی هم تکرار ...

ممنون تک تک ریپلای نمیکنم ممنون ازهمه باز اگه برنامه ای یاتجربه ای داشتین بگین 

2738
شما حفظ کردین بلاخره؟؟!

سلام عزیزم نه انقد فکروخیال دارم ک نمیتونم

سلام عزیزم نه انقد فکروخیال دارم ک نمیتونم

ان شالله که توفیق ایجاد شه بری سمتش

من تازه رفتم کلاس..اصلا هدفم حفظ کامل یا تا فلان جز نیست!!فقط دلم میخواد مشغول قرآن باشم

چی میگی تو😤😤😤😤
ان شالله که توفیق ایجاد شه بری سمتش من تازه رفتم کلاس..اصلا هدفم حفظ کامل یا تا فلان جز نیست!!فقط د ...

خداروشکر قران خودش منبع ارامش عزیزم

سلام عزیزم داشتم سرچ میکردم برای حفظ قران پیامتو دیدم هنوزم دوستداری حفظ کنی یا شروع کردی؟؟

من تا زه شروع کردم میخوام ینفر باشه باهم انجام بدیم پایه باشه میای؟

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
سلام من  هم می خوام حفظم رو ادامه بدم دنبال یه همراه هستم

سلام گلم عالیه

به این ایدی پیام بدین تو تلگرام درارتباط باشیم

englishapieceofcake

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2706