2737
2734
عنوان

به نظرتون من حسودم یا بدبخت

506 بازدید | 50 پست

بچه ها من ۸ ساله ازدواج کردم تو این مدت به هر دری زدیم خونه دار شیم نشد که نشد به طلا دست زدیم مس شد ولی تموم ادمای دور برم خیلی راحت خونه دار شدن با اینکه بعد از ازدواج کردن برادرم خواهرام خواهرای شوهرم دختر دایی پسر عمو پسر دایی دوستام هر کی من میبینه میپرسه هنوز خونه مادرشوهرتی داغ دلم تازه میشه 

امروز ی اتفاقی افتاد خیلی گریه کردم گفتم خدایا من این همه التماست میکنم چرا ی نگاه بهم نمیدازی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

امروز  قضیه را از ی نفر دیگه شنیدم

از وقتی شنیدم دارم گریه میکنم نمیدونم چرا

نمیدونم دلم سوخته نمیدونم یاد آرزوهایی که بهشون نرسیدم افتادم نمیدونم حسودیم شده

2740

فقط بخاطر خونه خریدن بدبختی 😐😐😐😐

برو خدارو شکر کن تنت سالمه 

ندارین که ندارین این همه مستاجر باید بشینن حسودی کنن یا بگن مابدبختیم 

مردم هزارتا بدبختی دارن بچه مریض دارن اینطور نمیگن 

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥

پنهان كاري كردن،خانواده همسر منم همينن،شما هم همينطور باش باهاشون عزيزم،خونه هم وضعيت خرابه انشاالله ميخرين 

❤️تمام زندگيه من،پسر خوشگلم كي ميشه بغلت كنم و دستاي كوچولوتو لمس كنم❤️

شما نه حسودی نه بدبخت.فقط یه کم شانس نداری.که اونم مطمئنم چیزای دیگه داری .مگه خونه داشتن و خریدن چقدر مهمه؟نمیدونم شایدم عکس العملی داشتین که بهتون نگفتن

چون می گذرد غمی نیست
2706