2733
2734
عنوان

عمل بینی 😐😋

1249 بازدید | 16 پست

بچه هااااا من میخوام عمل کنم میدونم الان تعداد خیلی کمی تو سایتین ولی هرکی دکتر عمل بینی احمد زمانی یا محسن زارعی یا بهزاد شهرجردی وحامد عباسی میشناسه؟؟؟؟کدومشون برای بینی گوشتی بهتره کسی باهاشون عمل داشته؟

عاقا من دوباره نصف شب میام این تاپیکو میزارم برای شب زنده دارا فقط فحش ندین😂😂😂

من عمل کردم دکتر با اکبر اعتمادی واقعا راضیم به نظرم حتما نمونه کاراشونو ببین
https://jarahanebini.com/

ایشون متخصص انواع جراحی های بینی هستن آمار بیشترین رضایت مشتری رو هم دارن

آدرس کلینیک : فلکه ۲ صادقیه بلوار آیت الله کاشانی بلوار اباذر پایین تر از پردیس زندگی 

شماره تماس : 09934620340

من عضو قدیمیم هی نگید عضویتت مبارک هیفام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ول کن بابا دماغ با اصالت عالیه  دماغ ما نشان دهنده ی اریایی بودن ماست🤗🤗

چیه اخه بخدا دماغ گشوتی عذاب اوره استخونی همه جا راحت با خیالت تخت عمل میکنی چیزی میشه ک میخوای یا هزینه مناسب...بعد گوشتی چی؟هزینه بالاتر،ریسک بیشتر،رضایت کمتر،انتخاب معقولانه تر، توقع کمتر😂😂😂😂اخرم باید ترمیم کنی

چیه اخه بخدا دماغ گشوتی عذاب اوره استخونی همه جا راحت با خیالت تخت عمل میکنی چیزی میشه ک میخوای یا ه ...

خیلی داغونه دیگه دماغت ؟چن سالته خواهر

تو شروع تمام شعر های عاشقانه ی منی👫 
2738
چیه اخه بخدا دماغ گشوتی عذاب اوره استخونی همه جا راحت با خیالت تخت عمل میکنی چیزی میشه ک میخوای یا ه ...

ببین من نمیخوام دلسرت کنم ولی من و کلهم خانوادم و اقوام دماغ گوشتیم الان چهارتاشون عمل کردن سه تاشون شایدددد فقط ۲۰%تغییر کردن و بهتر شده و زیاد تغییر نکردن ولی یکیشون چون گوشتیش زیاد نبود عالی شد بینیش

درخواست دوستی قبول نمیکنم
ببین من نمیخوام دلسرت کنم ولی من و کلهم خانوادم و اقوام دماغ گوشتیم الان چهارتاشون عمل کردن سه تاشون ...

دقیقا من پیج دکتر زمانی تو اینستا و بهت میدم برو ببین  @drzamaniclinic همه گوشتی همه هم متناسب با صورت ولی باز شک دارم 

منم بینیم گوشتیه میدونم عمل کنم تغیرنمیکنه خیلی...ولی یکی از دوستام دماغش استخونی بود دراز عقابی واااای انقد کوچولو شد و تغیر کرد

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ولی با خفت و خاری پی شبنم‌ نمیگردم!!!!!
منم بینیم گوشتیه میدونم عمل کنم تغیرنمیکنه خیلی...ولی یکی از دوستام دماغش استخونی بود دراز عقابی واا ...

اره ولی بعضی از همین مدلا دماغشون گوشتی بوده عمل کردن خیلی خوب شده ولی هزینش خیل یبالاس

2706