2737
2739
عنوان

شوخی فیزیکی

| مشاهده متن کامل بحث + 1263 بازدید | 20 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب راست میگه عزیزم. ازدواج کرده که شاد باشه با این وضعیتی که شما داری ادم دلش میخاد فقط بخوابه &nbs ...

راه حلی دارید؟ آدم چطوری ذاتشو میتونه تغییر بده؟ نهایتا چند بار بتونم از کسی تو شوخی و حرف زدن از کسی تقلید کنم... ولی وقتی شخصیتم اینطور نیست آخرش دوباره کم میارم تو شوخی

❤  
درباره هر چیزی که هست صحبت کن، مثلا کارای روزانه‌ات، چیزایی که تو خیابون دیدی، کتاب بخون و براش خلاص ...

مشکل اینجاست که بچه دارم و فقط تو خونه ام... جایی هم که هستم اصلا مناسب بیرون رفتن نیست... مگه اینکه با شوهرم برم.... تنهایی داره منو میکشه

❤  
2731
راه حلی دارید؟ آدم چطوری ذاتشو میتونه تغییر بده؟ نهایتا چند بار بتونم از کسی تو شوخی و حرف زدن از کس ...

نیاز نیس  شبانه روزی حتما شوخی کنید...کافیه فضارو شاد نگه دارید شیطنت واینا....یه جوری که همه جا سکوت مطلق نباشه

بعدشم عزیزم با ازدواج ادما بعضی از خصوصیات اخلاقیشونومیتونن تغییر میدن...تو دیگه الان ی نفرنیستی‌‌ک ....چرا هی میگی نمیتونم خب حالا تلاشتو بکن....

سایه من بالای سرهمتون باشه صلوات  
مشکل اینجاست که بچه دارم و فقط تو خونه ام... جایی هم که هستم اصلا مناسب بیرون رفتن نیست... مگه اینکه ...

کتاب بخون عزیزم، فیلم ببین. شبها که همسرت میاد بعد اینکه ی کم استراحت کرد برین بیرون ی کم قدم بزنین.