2703
2553
عنوان

شوخی فیزیکی

1253 بازدید | 20 پست

کسی هست خوشش بیاد شوهرش باهاش شوخی فیزیکی کنه؟ مثلا نشگون بگیره یا کوسن پرت کنه طرفش... 

یه سوال دیگه ... شوهرم دوست داره من شیطون باشم و زیاد حرف بزنم و چیزایی بگم که اون بخنده ولی من اصلا اینا تو ذاتم نیست... من همیشه آروم بودم و به موقع خندیدم و اصلا اهل حرف زدن نیستم... ولی اون انتظار داره من یهو یه آدم دیگه ای بشم... 

همش بهش میگم تو که میدونستی من آروم و کم حرفم چرا باهام ازدواج کردی؟ میگه آدم تغییر میکنه به مرور توام باید خودتو تغییر بدی کم کم.... خسته شدم از بس میگه دوس دارم باهام حرف بزنی... اصلا نمیدونم چی بگم... چیکار کنم... خسته شدم 😣😣😣

❤  

این کوسن پرت کردنم شد شوخی 😁😁😁😁این که خیلی لوسه ما رو سرهم میز خورد میکنیم و میخندیم😂😂😂

شوخی کردم

آره من دوست دارم

چه کنم؟ دل به که بندم؟ به کجا روی کنم؟بازگو ای به کنارِ دگری خفته ی من!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

حق داری آدم نمیتونه خودشو عوض کنه. اما اگر خوشحال بودن شوهرت برات اهمیت داره یه کم سعی کن شاد و بشاش باشی.چون اگر یکی دیگه دور و برتون این مشخصات رو داشته باشه اونموقع همش شوهرت ته ذهنش اون رو تشویق می کنه...

برای من عزیزی پیش همه کس رئیسی 😁تو یکی حرف نزن که جای هیچی حسابت نمی کُنُم

ب یه سری خانم ها  میگن ؛ اندکی سکوت !!! یه نفس هم بگیر وسطش ...

اگر حرف تون نمیاد ؛

بشینید برای هم کتاب بخونید و دربارش صحبت کنید 

یا فیلم ببینید و بعد تحلیلش کنید 

ناخودآگاه شوخی و خنده و ... هم پیش میاد و تنوعه

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

اره باحاله

من بس حرف میزنم شوهرم روی شوخی میگه روغن بزن ب فکت ساییده شد😂😂

خر گفت علف ابی است گرگ گفت نه سبز است .رفتند نزد شاه جنگل (شیر) ماجرای اختلاف را گفتند.شیر گفت گرگ را زندانی کنید .گرگ گفت مگر علف سبزنیست ؟ شیر گفت سبز است . ولی دلیل زندان تو بحث کردن با خر است .هرگز با نادان ها بحث نکنید .
2714

درباره هر چیزی که هست صحبت کن، مثلا کارای روزانه‌ات، چیزایی که تو خیابون دیدی، کتاب بخون و براش خلاصه کتاب رو بگو، تو ی سایت روانشناسی و جامعه شناسی عضو شو و براش مطالبش رو بخون.

خیلی خوبه که دوست داره براش صحبت کنی. سعی کن موضوع برای صحبت کردن پیدا کنی. فیلم ببینید با هم و بعد درباره‌اش صحبت کنید. یا مثلا با صدای بلند کتاب بخون تا همسرتم گوش بده( من خودم اینکارو میکنم هر شب) 

درباره موضوع‌های اجتماعی، سیاسی بحث کنید.

آهنگ‌های نیناش ناناش دار بذار و برقص براش.

[QUOTE=64937227]وقتی آدم طبیعتش اینطوره چیکار میتونه بکنه... مثل آدمی که شیطونه و نمیتونه آروم باشه[/QUOTE

ببین در کل این رفتار شما حسن محسوب میشه ولی بخوای با شوهرتم اینجوری باشی عیبه

باید خودتو عوض کنی تا اینکه رفتارای بد شوهرت کاری کنه که کارد به استخونت برسه بعد رو خودت کار کنی

کاریم نداره کافیه یکم دقت کنی تو رابطه دیگران یا از شوهرت تقلید کن ببین خودش چیکار میکنه توهم تو همون مایه ها یه کارایی بکن

در کل مردا تو خونه دوست دارن زنشون البته فقط با شوهر مثل یه ف ا ح ش ه باشن.

هر گاه نتوانستی اشتباهی را ببخشی آن از کوچکی قلب توست، نه بزرگی اشتباه...
وقتی آدم طبیعتش اینطوره چیکار میتونه بکنه... مثل آدمی که شیطونه و نمیتونه آروم باشه

عزیزم منم مثل خودت ساکت وآروم بودم خیلی ولی بسکه همسرم انرژی داره وشوخی میکنه به منم سرایت کرده😁😁گاهی یه حرکتایی میزنم قشنگ معلومه شوک شده ولی کیف میکنه ههه

گروه بنفش💜وزن شروع ۹۲ وزن هدف اول 87>82>78>74>72>70>وزن نهایی۶۸💪تاریخ شروع ۲۵دی من خیلی قوی هستم و میشه حتما

خب راست میگه عزیزم.

ازدواج کرده که شاد باشه با این وضعیتی که شما داری ادم دلش میخاد فقط بخوابه  

اگ‌زندگیتو دوس داری شاد باش وگرنه کمبودی توی این زندگی اتفاق می افته که معلوم نیس با چیا پرش کنه

سایه من بالای سرهمتون باشه صلوات  
من شوخی شیمیایی رو بیشتر دوست دارم    

طاقت فرساست

من که تحملشو ندارم😷😷😷😷

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
2706