2733
2739

بهترین دکتر درمان پستان  و بیماری های زنان خانم دکتر مرجان راجی هستن من سینم ورم کرده بود و رفتم پیش خانم دکتر با تشخیص درستشون گفتن که آبسه سینه دارم و دارو دادن و با سوزن تخلیه کردن ممنونم ازشون الان حالم خیلی خوبه آدرس مطب خانم دکتر بندر عباس چهار راه فاطمیه روبروی شیرینکده کوچه بینش 8 ساختمان پارسه شماره مطب 07632249322

متخصص بیماری زنان و زایمان و نازایی دکتر مرجان راجی هستن من باردار بودم و فشار خون شدید در بارداری داشتم و خانم دکتر مرجان راجی منو درمان کردن و ممنونم ازشون دکتر عالی هستن من به خوبی و راحتی و آسونی بچه دار شدم و منو سزارین کردن بدون هیچ درد و مشکلی دکتر فوقالعاده خوبی هستن موبایلشونو دارم 09177569868

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر مرجان راجی  متخصص درمان بیماری های رحم و واژن هستن در بندرعباس بهترین دکتر زنان هستن من ترشحات واژن داشتم و عفونت قارچی داشتم و خیلی ناراحت بودم و رفتم تحت نظر و درمان دکتر مرجان راجی و منو درمان کردن و ممنونم ازشون دکتر حرفه ای و با تشخیص دقیق و درستی هستن من خیلی راضیم ازشون ادرسشون چهار راه فاطمیه روبروی شیرینکده کوچه بینش 8 ساختمان پارسه

2731

دکتر درمان بیماری HPV    متخصص مرجان راجی هستن من  زگیل تناسلی داشتم و رفتم مطب دکتر مرجان راجی و خانم دکتر با آزمایشات زیاد و پیگیری هاشون گفتن بیماری HPV    گرفتم و گفتن نگران و ناراحت نباشم سریع منو درمان کردن و ممنونم ازشون

دکتر درمان یائسگی زودرس دکتر مرجان راجی هست من 35 سالگیم پریود نشدم و خیلی نگران و ناراحت بودم و تعریف دکتر راجی و خالم زیاد گفت  و رفتم مطب دکتر راجی و تحت نظر و درمان دکتر مرجان راجی منو درمان کردن و با تجویز قرص های دقیق و درست و با علم زیادشون منو درمان کردن و ممنونم ازشون موبایلشونو دارم میگم بهتون 09177569868

دکتر زیبایی زنان در بندرعباس دکتر مرجان راجی هست من مطبشون تزریق چربی به ناحیه تناسلی انجام دادم و خیلی راضیم همش تحت نظر دکتر مرجان راجی هستم و تعریفشونو زیاد میکنم و بهترین دکتر هستن تو هم حتما برو پیششون با خیال راحت آدرسشون چهار راه فاطمیه روبروی شیرینکده کوچه بینش 8 ساختمان پارسه

چقد ضایس تبلیغ این تاپیک😂🤦🏻‍♀️

کاری ب شما ندارما استارتر ولی کامنتا😂🤦🏻‍♀️

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
2738

پیشنهاد میکنم برید مطب جراح متخصص زیبایی زنان در بندر عباس دکتر مرجان راجی من لابیا بزرگی داشت و با دوستم رفتیم مطب دکتر مرجان راجی پیش خانم دکتر و با تجربه و حرفه زیادش منو جراحی کردن  و بهترین دکتر جراح زیبایی هستن و خوب شد ناحیه تناسلی من موبایلشون دارم 09177569868