2752
2734
عنوان

خیانت پیامکی شوهر !!!!

2010 بازدید | 30 پست

شوهر صمیمی ترین دوستم مدتیه با یه دختر خانوم چت میکرده !!! 

شوهرش حسابداره خیلییییی آدم خوب و مهربون و درستیه یه گروه حسابداری تو ت ل گ ر ا م داره که کلی زن و مرد حسابدار توش عضون خیلی وقتهام میان پی ویش سوال میکنن اونم مودبانه جواب میده اما امروز اتفاقی گوشیش دست شوهرش بوده کل روزو چون گوشی شوهره شکسته بود اخر شب که گوشی رو پس میگیره ت ل گ ر ا م شوهره نصب بوده رو گوشی همین که میاد log out کنه تا با حساب خودش وارد شه اتفاقی میبینه یکی دیگه خیلیییی زیاد بهش پیام داده میره میخونه و میفهمه بلههههه اینا چندماهه باهم رابطه صمیمی دارن ولی اصلااااا حرف س ک س ی باهم نزدن اما کلی باهم صمیمی ان و حسابی باهم شوخی کردن حتی دختره تو یه پیام بهش گفته برو دیگه بخواب انقدر نخند الان زنت بیدار میشه ! یعنی میدونه که این متاهله اما ... حالا ازم خواست کمکش کنم منم فقط گفتم عکس العمل نشون نده و فردا برو پیش مشاور و ازون مشورت بگیر کسی از شما بوده مشکل مشابه این داشته باشه و این که چیکار کردید ؟ 

به خدا باور داشته باش چون به این باور محتاجی...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
تنها چیزی که میتونم بگم خاک تو سر مردای خیانت کار نجس.همین آدم بشو هم نیستن...بی لیاقتا

بابا خیلی مرد خوب و سنگینیه ظاهرا پیامک هاشم فقط قصد کمک داشته به دختره چون دختره عاشق پسرخالشه اما پسرخاله هه نمیاد خواستگاری چون نمیدونه این دوسش داره اینم خواسته کمکش کنه ولی این شوخیا چیه اخه این وسط ها ؟

به خدا باور داشته باش چون به این باور محتاجی...