2752
2734
عنوان

بنظرتون چرا اینطوری رفتار کرده

171 بازدید | 19 پست

خواهرم میگه تو یه مراسمی بودم که از همه خانوما مجلس شیک تر وبهتر بودم.بعد خواهر شوهرم منو صدا کرد گفت وقتی رفتی خونه واسه برادرم اسپند دود کن از همه سفید تر وخوشگلتره....خواهرمم گفته باشه.فرداشم جلوی داداشش گفته تو تو مراسم خیلی خوب بودی و...

خواهرمم ناراحته.میگه اکثر مواقع اینطوری میگن.

بعضیا فقط دلشون میخواد بگن داداش یا خواهر من سره و از همه بهتره و اینا

ز بودنم چه افزود ،نبودنم چه کاهد        که گویدم به پاسخ    که زنده ام چرا من       ستاره ها نهفتم در اسمان ابری؛ دلم گرفته ای دوست هوای گریه با من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
از چی ناراحت شده خاهرتون.. حرف بدی نزدن ک

چرا منظورش این بوده که داداشم خوشگلتر از اینه.چون اگه بی منظور بود حداقل میگفت واسه خودتون اسپند دود کنید واینا

چرا منظورش این بوده که داداشم خوشگلتر از اینه.چون اگه بی منظور بود حداقل میگفت واسه خودتون اسپند دود ...

اها. اگه منظورش این بوده حق داره.. 

یعنی چی که ما انسان را در رنج آفریدیم و زندگی او مملو از رنج‌هاست؟می‌خوام صد سال سیاه نمی‌آفریدی  
ملت طوری رفتار می کنن که انگار مادر شوهر و خواهر شوهر از  مریخ  اومدن بابا خودتون هم خواهر ...

یه بار گفته داداشم میگفت دختره زشت باشه  ولی دختر درستی باشه.در حالی که دامادمون خیلی هم به قیافه حساسه

شایدینفرازنظرخودش تومجلس ازهمه خوشگلترباشه ازنظربقیه نه اینطورچیزاسلیقه ای بعدشم خواهر بفکر برادرشه وقربون صدقه داداش میره نه عروس

دورت شلوغ.... پشتت خالی .. میدونی که؟!:)
شایدینفرازنظرخودش تومجلس ازهمه خوشگلترباشه ازنظربقیه نه اینطورچیزاسلیقه ای بعدشم خواهر بفکر برادرشه ...

من به شخصه هیچ وفت این کارو نمیکنم با اینکه واقعا برادر خودم هزار بار از زنش خوشگلتره.ولی یکبارم تعریفشو نمیکنم چون ممکنه خانومش ناراحت بشه وقلبش بشکنه.والا به نظرم قلب شکستن خیلی گناه بزرگیع وعواقبش زود به خود آدم برمیگرده.

2706