2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پماد که نمیدن فکر‌کنم. چون واژینال استفاده میشه

اگه دکتر زنان نمیتونی بری. برو درمانگاه پزشک عمومی. دیگه الان تو هر خیابونی یه درمانگاه زدن

بدون نسخه بهت قرص نمیدن ک

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
جدی گفتی یه ساله عفونت داری خوب نمیشی؟؟

اره از وقتی زایمان کردم عفونت گرفتم

تو سرکه نشستم فایده نداشت

لکورکس گرفتم هیچی

تو شیر نشستم هیچی

اتفاقا الانم 8شبه دارم کلتریمازول میزنم بازم صبح از بس خارش دارم خون میفته

پدرم دراومده دیگه

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2740
اره از وقتی زایمان کردم عفونت گرفتم تو سرکه نشستم فایده نداشت لکورکس گرفتم هیچی تو شیر نشستم هیچی ...

کجایی خواهرررر😢

همدردیم 

منم تقریبا یه ساله درگیرم ..انواع داروها ولی نمیدونم چرا خوب نمیشم

عفونت قارچی داری؟کمی خارش دارم 

دکتر چهار ماه پیش رفتم گفت قارچی نداری ترشحاته ده روز پیش رفتم یه دکتر دیگه گفت قارچیه😕

من پارسال تست پاپ اسمیرم دادم نوشته بود کمی التهاب(عفونت)ولی خوب نمیشه که نمیشه

نمیدونم چرا 

حالا میگم این ماهم برم باز پاپ اسمیر بدم 

اصلا افسردگی گرفتم بخاطر عفونت

کجایی خواهرررر😢 همدردیم  منم تقریبا یه ساله درگیرم ..انواع داروها ولی نمیدونم چرا خوب نمیشم ...

والا نگفت قارچیه یا باکتری

من پاپ اسمیر تاحالا ندادم

اخه قبل 24سالگی باردار شدم

دکتر گفت باید بالای 25سال بیای پاپ اسمیر

منم بدم میاد دیگه نرفتم

حالا یکی اینجا گفت قرص واژینال نیستات بگیر

الان پری هستم تموم شه حتما اونم امتحان میکنم

شماهم امتحان کن

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉