2737
2734
عنوان

نفخ شديد در بارداري

10105 بازدید | 15 پست

سلام هفته ٢٠ بارداري ام و خيلي اوقات نفخ شديد دارم طوري كه نميتونم از تخت بلند شم و رحمم به شدت تحت فشار قرار ميگيره

شما هم اين تجربه رو داشتين؟

چيكار كنم خوب بشم خيلي اذيتم از اول بارداريم اينطور بودم😥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ما چه کنیم. حال ما رو بهم میزنی

اینجوری نگو دلش میشکنه خب ی چیز طبیعی شما حامله بشین هم این اتفاق واستون میوفته این خانم هم دنبال راه حل بودن اگه نمیتونیم کمک کنیم لطفا دل کسی رو نشکونیم💟🙏😘🌸

عزیزم من یبوست شدید هم دارم چی بگم ن با دارو خوب میشه ن طب سنتی مجبورم تحمل کنم تا 4 ماه دیگه😁

من با لاكسي ژل كارم راه ميوفتاد خيلي عاليه هم ملينه هم اسيد معده رو كم ميكنه 

2740

وااای چ درد وحشتناکیه این معده دوران بارداری.من ک 5ماهه اول نفخ بود بعدشم  سوزش و ترش کردن شدید که بخدا  شبا گریه میکردم.ان شاله چشم هم زدنی صحیح و سالم با دل خوش از نی نی جا میشی و همه دردات یادت میره😍😍😍😍😍

واقعا خیلی ممنون عزیزم بیشتر از همه اسید معده اذیت ام میکنه اگه دمیترون نخورم ک حالم زاره😀😁

واسه منكه خيلي خوب بود يعني از ماه سوم شروع مردم به خوردنش تا ماه اخر اگه نميخوردم هم يبوست اذيتم ميكرد هم اسيد معدم 

2706