2752
2734
والا دختر من ٢سالو دو ماهست هنوزم شبا شیشه شیرش از دستش نمی افتع دو ساعت یه بار بیدار میشه میخوره
محبت را از ابشار بیاموز که خود سقوط کرد اما.... حالا چرا شو نمیدونم تو فقط بیاموز کاریت نباشه...😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مهری 8 ماه که خیلی زوده دوستم میگن اول شیر روزو قطع کنین بعد شب البته بچه خاله من شیر خشک میخورد میخوابید تا 5 صبح شیر خشک بیشتر بچه رو سیر میکنه تعجب میکنم که اینقدر بیدار میشه چند وقتشه؟
من از یکی شنیدم میگفت از شش ماه دیگه نباید بیدار شن خو منم اینجوری نگاش میکردمگفتم اخه من تا حالا نشنیدم اینو خیلی زوده هر کاریم کنی بچه شیر میخواد نمیشه قطعش کرد بچه منم تا صبح راحت سه بارو بیدار میشه
پســــــــــــــــــــرم قلـ💙بـم دخــــــــــــــــترم دنیـ💗ام
2706