2733
2739
عنوان

خیلی مسخره بود این حرکت تو ورژن جدید سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 751 بازدید | 115 پست
امیر فنی برات متاسفم داداش✋✋😂

داره ها، روی این ۳ تا توپ به هم وصله کلیک کن، اخرش یه عکس زنجیر میاد، بزنی بهت لینک میده

اگر نفرت شما می توانست به الکتریسیته تبدیل شود تمام جهان را روشن می ساخت. نیکلا تسلا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
کرم داری برو ماهیگیری😄

😒😒😒😒

نزار شروع کنما😂😂😂😂😂

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2738
@azaliaaaaa  

آفرین👏👏👏👏👏

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
کسایی که دوستاتن یا تو تاپیک آنلاین هستن رو میتونی یه دونه@بزاری و بعد اسمشو تایپ کنی بعد یه چیز آبی ...

بعد اسم هرکسی و بزنیم براش اعلان میاد متوجه میشه؟😩

امام جواد(ع):هرکه به غیر خدا رو کند،خداوند او را به همان واگذارد(بحارالانوار ج ۷۵ ص۳۶۳)
Woooowچه باکلاس

امیر فنی جون اینکارو کرده😂😂😂😂

تگ کن منو ببینم یاد گرفتی یا نه؟😁

2706