2737
2734

دختر سه ماهشه.از چهل روزگی رفلاکس معده داشت و شیر خودمو که میخورد بالاش میاورد.بردمش دکتر شربت آمپرازول واسش نوشت و پدی لاکت .بهتر شده ولی وقتایی که بیداره شیر خودمو نمیتونه بخوره .تا شروع به خوردن میکنه دست و پا میزنه و منم مجبورم هی بلدش کنم آروغ بزنه و دوباره شبرمو بالا میاره .بخاطر همسن مجبور شدم شیر خشک نان بهش بدم وقتایی که بیداره .وقتایی هم که خوابش عمیق بشه توی خواب سینمو بهش میدم که بخوره .شیرم خاطر همین که درست مک نمیزنه و بیشتر وقتا بیداره و شیر خشک میخوره داره کم میشه.خیلی ناراحتم موندم چکار کنم.

خدایا خوشبختی و شادی رو به همه بده 

منم متاسفانه همینطورم وقتایی که خوابه خوب میخوره الان ازساعت یازده تا حالا شیر نخورده انگار گشنش هم نمیشه حالش بهم میشه موقعی که تو دهنش میکنم ولی بالا نمیاره شربت کولیک میدمش بهتر شده ولی....

الهم العجل الولیک الفرج.

عزیزم اینکه موقع خوردن شیر خودت دست و پا میزده یعنی داشته سینه تو پس میزده، وگرنه چطو شبا میخوره.. و نیاز نداره بلندش کنی تا آروغ بزنه

سینه تو در طول روز بدوش و بده بخوره ببین چی میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اینکه موقع خوردن شیر خودت دست و پا میزده یعنی داشته سینه تو پس میزده، وگرنه چطو شبا میخوره.. و ...

چون رفلاکس داره نمیتونه بخوره شکمش درد میکنه واسه همینه 

الهم العجل الولیک الفرج.
2728
منم متاسفانه همینطورم وقتایی که خوابه خوب میخوره الان ازساعت یازده تا حالا شیر نخورده انگار گشنش هم ...

دختر منم دقیقا همینجوری هست یه وقتایی که حالش بخاطر بالا آوردن بد میشه چند ساعت نمیتونه و گرسنه اش نمیشه

دختر منم تقریبا سه ماهشه زیاد بالا میاره منم بهش کپسول ازونیوم میدم هر دو ساعت یکبار هم بهش شیر خودمو میدم به نظرم اگر وعده هاشونو از اول بیشتر میکردین و با حجم کم بهشون شیر می دادین اینجوری نمیشدن 

من سقوط شبنم از گلبرگ یاس را آغاز یک پرواز می دانم.
عزیزم اینکه موقع خوردن شیر خودت دست و پا میزده یعنی داشته سینه تو پس میزده، وگرنه چطو شبا میخوره.. و ...

عزیزم سینمو دوست داره بخوره بخاطر رفلاکسش نمیتونه .خیلی اذیت میشه.

2738

نگران نباش خانومی.اکثر بچه ها تا ۶ماهگی رفلاکس دارن.شیرتم سعی کن بدی بهش تا به سینت عادت کنه و پسش نزنه.یا بدوش بهش بده.زیر سرشم بزار شیب دار باشه یاازاین تشکای رفلاکس براش بگیر اگه زیاد بالا میاره.خوب میشه ان شاءالله

دختر منم تقریبا سه ماهشه زیاد بالا میاره منم بهش کپسول ازونیوم میدم هر دو ساعت یکبار هم بهش شیر خودم ...

بین اون دو ساعت چیکار میکنه؟

دختر من خواب که نداره، یکم بازی میکنه و بعدم گریه

اصلا به یک ساعت نمیزاره برسه

دختر منم تقریبا سه ماهشه زیاد بالا میاره منم بهش کپسول ازونیوم میدم هر دو ساعت یکبار هم بهش شیر خودم ...

منم دو ساعت به دو ساعت بهش میدادم ولی بارم بالا میار۶ وقتایی که بیداره .اینقدر اذیت میشه که مجبور میشم بهش ندم

2706