2733
2739

سلام.

دوستان میخواستم یه راهنمایی ازتون بگیرم. من سه چهار سالی هست ازدواح کردم. بچه هم ندارم.

با شوهرم ماهی یکی دو دفعه دعوا میکنیم که دلیل اکثرش خانواده اش هست. تو این دعواها چهار دفعه کتک خوردم. دفعه اول اصلا باور نمیکردم یه چهار پنج روزی قهر بودم. اومد عذر خواهی کرد و با گریه قسم خورد دفعه اخرش باشه.ولی باز هم تکرار شد و هر دفعه گفت دفعه اخرشه. از این ناراحتم که دیگه برای خودمم این کتک خوردن داره عادی میشه، تحقیر شدم. هر دفعه چند روزی قهر کردم ولی چه فایده. بازم بعد چند تا دعوا تکرار میشه. تو رو خدا بهم بگید چیکار کنم؟ خیلی درمونده هستم😩😩☹☹☹☹

کتک در. چه حد؟؟

بیشتر از. سیلی بوده؟؟؟

زایمان طبیعی با ”اپیدورال ”زایمان بی درد و کم عارضه ست.لطفا فیلم هاشو سرچ کنید و کلیپهایی که متخصصین بیهوشی راجع به اون گفتن، کافیه تو نت بزنید زایمان اپیدورال☺️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من جات بودم میزاشتم میرفتم خونه ی پدرم 

نه واسه طلاق 

واسه گوهه خوردن واقعی

مریم از قائم شهر بیاد بهم پیام بده.زن سابق شوهرمومیگم.مرسی.......    😉😉😉😉😉😉                                  .حالا خوب شد . 😐😐😐🤕😷😷😷😷😷
2738

مردی که دست بزن داره رو نمی شه کاری کرد.

فقط باید حسابی بترسونیش

اولین راهش مشاوره هست 

شوهرتو ببر مشاوره

دومی هم تعهد دادن ایشونه یعنی بری شکایت کنی پزشک قانونی و ایناو....

راه دیگه هم اینکه اعضای خانوادت مثلا مادرت پدرت یا برادرت برخورد تند داشته باشن تا فکر نکنه کسی هواتو نداره که البته خودم مخالفم قضیه به گوش خانوادت برسه 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

عزیزم دیگ فهمیده  با ببخشید همه چیز حل میشه 

باید طاقت بیاری و نبخشیش یه جوری که بفهمه این دفعه مثل دفعه های قبل نیست و ازش تعهد بگیر یه جوری که دیگه جرعت نکنه همچین کاری بکنه

مگه میذاری بزنتت؟!😰😠

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

سلام عزیزدلم ،امیدوارم مشکلاتتون‌حل شه این رو بگم‌که تحت هیچ شرایطی خونه ات رو‌ترک‌نکن اگه کسی باید بره همسرتونه بگو‌بره‌بیرون بره‌جایی که راحت تره

من همونم که ی روز میخواستم دریا بشم                     میخواستم بزرگ ترین دریای دنیا بشم!!

یه بار مشابه مورد تو دعوا داشتم کتک خوردم با اجازت تا خورد زدمش یعنی در واقع همدیگه رو لت و پار کردیم   چون در کل آدم کتک خوری نیستم یا ازاونجور مدلا نیستم که بشینم یه کناری زار بزنم ازخجالتش دراومدم بعدم انقدر کولی بازی وسط دعوادرآوردم که پشت دستشو داغ گذاشت دیگه ازاین غلطا بکنه    

🙇خدایا همینجوری یهویی شکرت 🙏
2706