2737
2739

خوشگل خانما میخوام واسه اولین بار موهای بدنم دکلره کنم کسی انجام داده قبلا؟ توصیه ای چیزی هست بگید بهم 

لایک نکنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوبه فقط حتما خارجی باشه روغن دکلره هم توش بزن

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
توی نور ب زردی میزنه  و جلوه خوبی نداره بنظرم ....

برای شکم و کمر میخوام فقط با ژیلت میزنم جوش میاره چیزای دیگه هم بزنم موهاشو بیشتر میکنه الان خیلی کمه

لایک نکنید 
2738

برندای مختلفی داره بس ریتون کلاینر اینا خوبن گلم

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑