2737
2739

سلااااام این بهترین کیکی هست که تو عمرم درست کرده بودم عالی بود

مواد لازم

آرد دو لیوان سرخالي

شکر دانه ریز یا آسیاب شده یک و یک سوم لیوان

تخم مرغ چهارعدد

روغن مایع نصف لیوان

شیر نصف لیوان

بیکینگ پودر یک ق،غ سرخالی

وانیل نوک ق.چ

سیب چهار عدد

دارچین به میزان لازم

۱-ابتدا سیب هارو ورقه میکنید نه نازک باشه نه خیلی ضخیم ،(این و در نظر بگیرید که ضخامتش باید بعد تبخیر شدن آب سیب متوسط باشه)بعد روش شکر و دارچین میریزید،میذارید تو مایکروویو قدرت ۱۰۰ به مدت پنج دقیقه تا آب سیبها تبخیر بشه یا اگر مایکروویو نداشتید تو ماهیتابه روی شعله گاز اینکارو انجام بدید

۲-آردو بیکینگ پودر و الک کنید و بذارید کنار

۳-تخم مرغهارو زرده رو از سفیده جدا کنید،سفیده رو بزنید تا سفید و پفکی بشه،بعد یک سوم شکر و بریزید تا حدی بزنید که ظرف و برمیگردونید نریزه

۴-بعد زرده هارو با باقیمانده شکر و وانيل و كمي دارچين بزنید تا کرم رنگ و کشدار بشه ،

۵-روغن و اضافه کنید و بزنید

۶-شیر و اضافه كنيد و هم بزنید

۷-آرد و تو سه مرحله به مخلوط زرده اضافه کنید در مرحله دوم و سوم سفیده روهم کم کم اضافه کنید و تو یک جهت و دورانی هم بزنید با قاشق چوبی یا پلاستیکی

۸-دو سوم  مواد و تو قالب کمربندی سایز ۲۴ بریزید يا قالب مربع ،سیبهارو بچینید بعد مابقی مواد و بریزید روش،بگذارید تو فر از قبل گرم شده با درجه ۱۸۰ به مدت ۴۵ دقیقه تا کاملا مغز پخت بشه.

نوش جوووووون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

خيلي هم عالي 

حالا من يه پيشنهاد دارم من وقتي پاي سيب درست ميكنم تو قالباي كوچيك كرد مخصوص پاي ميريزم ،زيرشم كاغذ روغني ميندازم كه نچسبه 

اينجوريم خيلي قشنگ ميشه به تعداد ميزاريد تو ظرف پذيرايي

خدا جونم ميدونم به زودي بهم ني ني ميدي پس از الان كمكم كن مادرخوبي باشم براش💕😍
2706