2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اینجا ۵۲۰۰ عضو داره؟😨😨

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2738
خوب نیست تاپیک افراد حذف بشه چون با سر زدن به همین تاپیکا خیلی دروغا درومد مثل اون خانمی که گفت از د ...

مگه ما کارگاه یا پلیس هستیم؟

مگه ما دور هم جمع شدیم مچ همو بگیریم؟

مگه این همه سایت و فضای مجازی هست این امکان را از اعضا گرفتن؟

هزاران تاپیک مطرح میشه که هیچ تضمینی نیست داستانی که میگن راست باشه قرار نیست ما هر چی شنیدم باور کنیم.

دوری جان خودتو اذیت نکن جوابتو نمیدن بیخیال 😂

من بعد از زیاد شدن لایک ها اگر حواب نگیرم قطعا از این سایت میرم نوعروس

متاسفم برای ما که از خنده دار ترین حقمون  توی یه فضای مجازی دفاع نمیکنیم

مگه ما کارگاه یا پلیس هستیم؟ مگه ما دور هم جمع شدیم مچ همو بگیریم؟ مگه این همه سایت و فضای مجازی ه ...

پلیس نیستی ولی اگه اومدی اینجا پس حداقل خوبه راست و دروغو بفهمی اگه هم احتیاجی نداری راست و دروغ حرفو بفهمی اصلا چرا عضو شدی بعدم من اگه میام اینجا میخوام اگه سوالی میپرسم یا کسی میپرسه یا کسی جواب میده بفهمم لااقل داره درست جواب میده یا بقیه هم دارن راست میگن وگرنه که فایده نداره بین یه مشت دروغگو بودن اونوقت دیگه اصلا میتونی چیزی مطرح کنی که اطمینان کنی بگی جواب درست بهم دادن نینی سایت خیلی هم بد نیست چونکه من خودم به شخصه خیلی چیزا متوجه شدم شما هم خیلی تو جو نرو عزیزم و طوفانی جواب نده به افراد یکم فکر کن بعد شروع کن رگباری نظر تو بگو

من بعد از زیاد شدن لایک ها اگر حواب نگیرم قطعا از این سایت میرم نوعروس متاسفم برای ما که از خنده دا ...

شما درست میگی عزیزم نی نی سایت فقط شده تبلیغات مسخره و ...هیشکیم پاسخگو نیست نظر کاربرهاشم مهم نیس ما قبلا سر تغییرات کلی نی نی سایت چقدر تاپیک زدیمو و اه و ناله کردیم اصن انگار نه انگار ....😐

خریدار حواله خودرو سایپا ،بهمن موتور و ایران خودرو با بهترین قیمت 09180139092
2706