2737
2734
ارامیس جان

کرم دور چشمت کدوم مدله لیراکه؟و کرم دور چشم فقط زیر چشم و گوشه خارجی چشم باید زده بشه من احساس میکنم شما خیلی زیاد زدی یا نزدیک به مجرای اشک و لبه پلکت زده بودی یک بار دیگه امتحان کن اگه قرمز شد عوضش کن

ضدآفتاب فتودرم اسپات بیودرما - PHOTODERM SPOT SPF50 بهتره چون ضد لکم هست.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خانوم دکتر خیلی ممنون از لطفت. کرم لیراک بدون رنگ که تیوپ سفید داره را گرفتم. ٥ میل هست و ضد تیرگی و چروکه. بنظرتون همینو ادامه بدم یا عوض کنم؟
این کرم که معرفی کردین حتما میگیرم. نیاز به استفاده ازaha نیست؟ اگه اره چند درصد ؟ مارک مدلین ایرانی خوبه؟

باززززززم ممنون که وقت گذاشتین خانومی
ارامیس

دور چشمتو به همین روشی که گفتم بزن اگه دوباره حساسیت داد عوضش کن

مارک مدیلن مارک خوبیه .؟

پوستت چربه یا خشکه ؟

اگه چربه نئوستراتا ژل بخرا چ ا 15 درصد روی لکت بزن اگه خشکه کرمشو بزن

اول یک شب در میون از یک ساعت شروع کن دفعه بعد دو ساعت روی پوستت باشه از دفعه سوم تا صبح بمونه روی پوستت .ضد افتابتم مرتب بزن حتی وقتی توی خونه هستی.یک شب در میون هم اچ ا رو بزن
2731
خانوما من یه کرم پودر کاسه ای ایوروشه خریدم فقط یه بار ازش زدم رنگش برام متاسفانه تیره هست قیمت 60 خریدم 40 میدم اگه کسی می خواد پیغام خصوصی بده بیارم براش
شماره beige 100 هست تون زرد داره
سلام دکتر جون
دکتر جون خیر ببینی ننه موهام خیلی خوب شده
من ا اچ ا رو مرتب میزنم و همین طور ضد افتاب رو ولی لک های سر سیاه بینی ام و لپم فرقی نکرده صورتم مثل پرتقال سوراخ سوراخه البته سوراخای ریز دوست دارم پوستم صاف و یکدست باشه و برق بزنه ههههههههه
فوم سی گل بگیرم خوبه ؟
خدایی چیزهایی تو این برنامه " بفرمایید شام " دیدم که جای دیگه ندیده بودم
این هم "بفرمایید شام" با طعم دعوا
http://www.resanehha.com/play-64489t50c1cb748b.html
خدایی چیزهایی تو این برنامه " بفرمایید شام " دیدم که جای دیگه ندیده بودم
این هم "بفرمایید شام" با طعم دعوا
http://www.resanehha.com/play-64489t50c1cb748b.html
[smiley]s/sm_31.gif[/smiley][smiley]s/sm_31.gif[/smiley][smiley]s/sm_44.gif[/smiley][smiley]s/sm_44.gif[/smiley][smiley]s/sm_38.gif[/smiley][smiley]s/sm_38.gif[/smiley]
2740
تربچه میکرودرم و صفحه های قبل توضیح دادم

برای شما که پوستت منافذ باز داره خیلی خوبه.

هیدردرم ابرسانیه پوسته که برای پوستای خشک خوب جواب میده برای پوستای چرب ممکنه باعث جوش بشه
سلام دکی جان

کرم دست میخوام مادر

چند ساله آنتی ایج نیوا میزنم ناراضی نیستما

گفتم به شما بگم یه چی بهتر بگیرم خخخخخخخخ

چرب نکنه زود جذب شه خوشبو باشه ضد چروک و ضد آفتابم باشه

خلاصه تبدیل بشم به یه دلبر 14 ساله خخخخخخ

یا همونو بگیرم؟

همیشه مزاحم میشمااااا

دستت درد نکنه الهی خیر ببینی

سلام دوستان
ما مفتخریم بهترین برنج ایرانی محصولی از شالیزارهای شهر فریدونکنار را از تولید به مصرف و با قیمتی بسیار مناسب در اختیار شما قرار دهیم.
انواع برنجهای طارم محلی معطر فریدونکنار، هاشمی، بینام، ریتون(جگل یا دونوج) ، کشت دوباره ، دانه بلند ایرانی(فجر) ، طارم جواهری(ندا) ، شیرودی ، نیم دانه طارم محلی معطر ، برنج دودی و برنج قهوه ای را میتوانیم در اختیارتان قرار دهیم.
ما توانایی این را داریم که سفارشات شما را بصورت کلی و جزیی به سراسر ایران ارسال نماییم.
تحویل در تهران درب منزل امکانپذیر میباشد.

http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=25567
2706