2737
2739
حالا که نینی های عزیز سن و سالی ازشون گذشته، وقتش رسیده که ممان گلیا یکم به خودشون برسن
هدف از این تاپیک اینه که دوستای خوب بیاین با دادن گزارش روزانه، به همدیگه انگیزه و اراده بدیم و از روزمرگی دربیایم و از روزهامون بیشتر لذت ببریم

خب فعلا قراره که هر روز گزارش کارامونوو بدیم در ارتباط با:

ارایش روزانه و رسیدگی به پوست و مو
خواندن کتاب مجله روزنامه و....
اشپزی و شیرینی پزی ،غذاهای جدید
قرار گذاشتن برای ورزش و شنا حداقل هردوهفته یه بار
رژیم غذایی لاغری و حتی رژیم غذایی مفید.
.
.
وقتی بیایم اینجا گزارش بدیم، هم از هم یاد م یگیریم هم تشویق میشم و توفیق اجباری یدا می کنیم هم انیزمون قوی میشه و هم....؟

خب بقیه موارد با شما.....
پیشنهاد بدین

از فردا شروع میشود!!!!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ما موفق میشویم.
من خوشبختم برای داشتن دو چشم بینا، دو گوش شنوا، دو دست و دو پای توانا ، زبانی گویا، بدنی سالم و همسر و فرزند و خانواده ای خوب و سلامت و شاد. پروردگارم ، برای همه داده ها و نداده هایت سپاسگزارم...
2738
من که تو افسردگی مطلق سیر میکنم بس که کیانا ازم آویزونه اصلا هیچ حالی ازم نمونده خیلی دلم میخواد یه کاری بکنم که از این حال و هوا در بیام و یکم بشم مثل گذشته هام ...درهر صورت پایم...
یه جایی خونده بودم که وقتی یه نفر زیادی عاشق یه نفر باشه بیشتر از این که بگه دوستت دارم میگه مواظب خودت باش!!!
من که تو افسردگی مطلق سیر میکنم بس که کیانا ازم آویزونه اصلا هیچ حالی ازم نمونده خیلی دلم میخواد یه کاری بکنم که از این حال و هوا در بیام و یکم بشم مثل گذشته هام ...درهر صورت پایم...
یه جایی خونده بودم که وقتی یه نفر زیادی عاشق یه نفر باشه بیشتر از این که بگه دوستت دارم میگه مواظب خودت باش!!!
من یه تخته وایت برد وصل کردم بالای سرکامپیوترم کارای اصلیو مینویسم روزی 30 دقیقه کتاب و کم کم 30 دقیقه بازی بافاطمه
کارای خونه هم که تمومی نداره هرچی تمیز میکنی لطفا یه راه حل برای کارای خونه پیشنهاد بدید چون خیلی وقت میگیره
من هرروز برنامه ریختم تاقبل اومدن همسرگرام بازیامونو تقریبا کرده باشیم و خونه هم تمیز باشه برای تنوع جدیدا لباسای متنوع گرفتم و سعی میکنم توی لباسم تنوع داشته باشم ازترس فاطمه ارایشم کمتر میکنم چون تقریبا کل لوازم ارایشارو انگشت کرده توشون داون کرده ولی خوب نهایت تلاشمو میکنم که شاداب و سرحال باشم ازهمه نظر.و خودم مدام به خودم روحیه میدم
چون شوشو کارش زیاده قرار گذاشتیم توی طول هفته کاری بهش نداشته باشیم و از پنج شنبه بعدازظهرتا جمعه شب وقتش برای ماهس پارک/مهمونی و..میریم.چندهفته ای این برنامه ی ماست.
برگ عیشی به گور خویش فرست.....کس نیارد زپس توپیش فرست

خب....
بنام خدا

صبح بخیر

من فعلا امروز رو با سحرخیزی شروع کردم
همین الانم میرم رنگ درست میکنم به این ابروهام بزنم که انقد رنگش مشکی و پهن شده که عین مردهایی شدم که کلاه گیس بلوند بذارن سرشون ههههههه
2706