2737
2734
عنوان

میشه تو خرید گن کمکم کنید

6462 بازدید | 19 پست

سلام

ببخشید دوستان من همه اطلاعاتو میدم لطفا راهنماییم کنید بعد میام میخونم😘

من سایزم چهله

ی گن خوب میخوام که خیلیم گرون نباشه زیر صد باشه یا همین حدود

شکم و پهلوهامو جمع کنه و بدنم خوش فرم بشه تو لباس مجلسی

خیلی چاق نیستم ولی شکم پهلو دارم

قدم۱۶۹ و وزن ۶۶

ازین یکسره ها که سوتین داره بهتره یا اونا که تا زیر سینس؟

پا دار بهتره یا ازین شرتیا؟

یکی خریدم۳۵تومن اسمش آرتان میگفت ترکه پا داره و تا زیر سینه میاد

خوبه ولی اونقدر خوب جمع نمیکنه که قوس کمر بندازه و اینا سیم و فنر و قزن و زیپم نداره کشه محکمه

حالا گفتم ببرم پس بدم یکی دیگه بگیرم چیز بهتریم هست با این خصوصیاتی که من میخوام آیا؟

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من گن ساعت شنی گرفتم کلمبیا خیلی خوبه 

ولی گرونه

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2731
2738

خیلی خوبه که قزن و فنر و ازین چیزا نداره.

ولی به نظرم تا زیر سینه بده،البته نمیدونم چرا میخای چون اصن چاق نیسی.ولی واسه منکه چاقم ازین زیر سینه ایت ببمدم همه گوشتام از پشت کمرم بالای گن میزنه بیرون یه چی افتضااااحی

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
چنده؟

تو پیج اصلیش که اینستا هست میفروشن ۴۰۰ و خورده ای

من از پسر عموی دامادمون گرفتم . تو کار این ها س 

برام آورد ۲۳۰ تومن 

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
هرچی گرفتی فقط از این شورتی ها نگیر چون تنگه رونات میوفته توش از زیر گنه قومبولی میزنه بیرون خیلی ضا ...

راست میگی؟اتفاقا الان داشتم فکر میکردم شاید شورتی بهتر باشه اخه اینم روی رون خط میندازه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
چنده؟ از کجا؟

اینستا ۴۰۰ و خورده ای 

من از فامیل گرفتم ۲۳۰

خیلی خوبه که قزن و فنر و ازین چیزا نداره. ولی به نظرم تا زیر سینه بده،البته نمیدونم چرا میخای چون ا ...

آخه این یکسره ها سوتین داره بعضی از لباس مجلسیا نباید سوتین پوشید خودشون کاپ دارن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
2706