2733
2734
عنوان

🐳کیا عکس بارداری گرفتن؟🐳

14520 بازدید | 76 پست

سلام خوبید

تو چند ماهگی عکس گرفتید؟

من الان رفتم تو ۷ اما اصلا شکم ندارم

فقط پهلووووو

دیگه نمیدونم تو ۸ یا ۹ میتونم برم وقت میکنم اصلا یا نه☹☹

شماها تو چند ماهگی گرفتید؟

پیشنهاد بدید واسه لباس و مدل مو؟ 

پسر نازنینم ، همین که تو را دارم ،بهترین هدیه ی دنیا را دارم ، دیگر بین ستاره ها به دنبال درخشان ترین ستاره نیستم ، در میان گلها به دنبال زیباترین گل نیستم ، تو کهکشانی هستی از پر نور ترین ستاره ها ،ممنونم که به دنیا من آمدی و زندگی را برایم زیباتر از همیشه کردی💖💖💖💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من نگرفتم ولی روزای اخربگیر که شکم بزرگه قشنگتره لباس بلند هم زیباترمیشه که باهمسرت ست باشه

(اهای خواهرشوهر)... من ازت متنفر نیستم،فقط اگه تو آتیش بگیری و قرار باشه بمیری و من آب تو دستم باشه ترجیح میدم بخورمش😏😏😏
2738
منم زیاد شکم ندارم  میخام زمانی که رفتم ۳۷ هفته رنگ کنم برم عکس بگیرم

شنیدم که رنگ تو بارداری خوب رنگ نمیگیره

پسر نازنینم ، همین که تو را دارم ،بهترین هدیه ی دنیا را دارم ، دیگر بین ستاره ها به دنبال درخشان ترین ستاره نیستم ، در میان گلها به دنبال زیباترین گل نیستم ، تو کهکشانی هستی از پر نور ترین ستاره ها ،ممنونم که به دنیا من آمدی و زندگی را برایم زیباتر از همیشه کردی💖💖💖💖
حوصله داریا من که انقدر پاهام درد میکرد نرفتم سر دومی هم وقت ندارم

اخه منو شوهرم تصمیم داریم یکی بیاریم 

حالا دوست دارم حد اقل یه یادگاری داشته باشم

ولی همش فکر میکنم از کمر درد وپا درد و بی حوصلگی تنبلیم بشه 

ولی سعیمو میکنم بگیرم 

من شب زایمانم رفتم یعنی صبحش بستری شدم برای عمل 

یه دکلته پوشیدم با ساپورت که دکته رو داد بالا که شکمم پیدا شد و به تاب و شلوار دامنی و لباس مجلسی البته سه تایی رو تنها رفتم همسرم دوست نداشت☹️

❤خدایا شکرت❤
2706