2733
2734

من تازه بی بی چکم مثبت شده دو روز دیگه موعدمه برم ازمایش ...میترسم به خانواده هامون بگم که باردارم بعد مثلا قلبش تشکیل نشه یا خارج رحمی باشه و.... ای خدا مردم از این فکرااا

فقط کافیه تو برامون بخوای ...اونموقع همه چی تمومه.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خوب الان برو آزمایش خون خارج رحم درد در یک سمت شکم داره مثلا چپ یا راست بهمراه لکه بینی

اخه میخواستم فقط ی بار برم ..میترسم باز بتام کم باشه بگه دوباره بیا 

2738
اولا مبارکه دوما از حالا فکرای بیخود نکن سوما فعلا تا سونو قلب به خانواده شورت نگو

اخه من غریبم هستم اینجا ...هرمشکلی برام پیش بیاد میفهمن ...بعدم اسباب کشی دارم مجبورم که بگم برا جابجایی بیلن کمک شوهرم

من هنوز فامیل شوهر نمیدونن باردارم

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
خوب الان برو آزمایش خون خارج رحم درد در یک سمت شکم داره مثلا چپ یا راست بهمراه لکه بینی

ن خونریزی تا الان نداشتم

من هنوز فامیل شوهر نمیدونن باردارم

من خودمم حالا حالا ها به فامیلا خودمو و شوهرم نمیگم ولی مادر و خواهرش رو نمیدونم بگم یا نه ...خواهرشم مجرد تو خونس

من خودمم حالا حالا ها به فامیلا خودمو و شوهرم نمیگم ولی مادر و خواهرش رو نمیدونم بگم یا نه ...خواهرش ...

مادر خواهر خودم فرق دارن باید بدونن😁

اما مادر خواهر خودش نه تا 8 هفتگی گفتیم

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
2706