2737
2739
عنوان

یه چیزی بگم بهم نمیخندین....؟

287 بازدید | 26 پست

بچه ها من باردارم،اواخر مهر یا اوایل ابان ماه ایشاللا بچم دنیا میاد،۲۴ سالمه،تصمیم دارم بعد زایمان بشینم واسه کنکور بخونم،میخوام دندون پزشکی سراسری بیارم انشالله

ناخواسته و بدموقع باردار شدم،ولی این رویای همیشگی من بوده،ارزوییه که اگه بهش نرسم حس پوچ بودن میکنم،شوهرمم تشویقم میکنه میگه کمکت میکنم،ولی من ۵ ساله از درسای کنکوری دورم،پایه مم خیلی قوی نیست،بنظر شما ممکنه؟اصلا میتونم؟

یادارم خودمو گول میزنم؟

ازتون خواهش میکنم دلسوزانه و واقع بینانه راهنماییم کنین،به نظراتون احتیاج دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواستن توانستن

ی نفر ۱۴۰۰ساله که منتظره ۳۱۳نفره 😔😔      آقاجان کجایی                                                                                                                               میشه واسه حاجتم صلوات بفرستین😔😔                                     این جمعه و جمعه های دیگر حرف است آدم بشوم سه شنبه هم می آیی       ‌‌‌‌‌‌                       
2731
2738

عزیزدلم الهی که نی نی سرحال و سالم و تپل دنیا بیاد🌹❤️❤️

بعدم هیچوقت برا درس خوندن دیر نیست.... ی دور کلاس ثبت نام میکنی و همه چی یادت میاد...ولی خب چون دور بودی باید زیاد تلاش کنی... ولی اولش که نی نی دنیا بیاد خیللییییی کار داره .... فوقش امسال نه سال بعد....فقط ازهمین الان اروم اروم کتابارو بگیر مرور کن...موفق میشی به حق علی😍❤️🙏🏻

منم بیست و چهار سالمه .

پنج ماهه زایمان کردم منم خیلی دلم میخواد بخونم 

اگه شد کنکور امسال شرکت میکنم 

شرایطمون مثل همه

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y
عزیزدلم الهی که نی نی سرحال و سالم و تپل دنیا بیاد🌹❤️❤️ بعدم هیچوقت برا درس خوندن دیر نیست.... ی د ...

ممنون گلم

ولی تصمیم گرفتم امسال قبول شم برم،ولی میترسم ممکن نباشه با بچه تازه دنیا اومده

2706