2737
2734

سلام دوستان اگه کسی ایده ی جالبی برای بازی و سرگرمی بچه های زیر دبستان داره بگه تا همه استفاده کنیم

گفت: 《 من غم و اندوهم را تنها به خدا میگویم.》   ❤سوره مبارکه یوسف❤

🙄🙄🙄😁یه عالمه بازی هست

تو نت هم میتونی ببینی

با خودت #تکرار کن « امروز را متفاوت تر ازهر روز آغاز می کنم بیشتر عشق می ورزم و بیشتر امیدوار می مانم ومی دانم همه چیز مثبت از آن من می گردد» { خداوندا سپاسگزارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
🙄🙄🙄😁یه عالمه بازی هست تو نت هم میتونی ببینی

دیدم عزیزم زیاد جالب نبود خیلییی پیش پا افتاده اس بچه زود خسته میشه

2740

با عروسکها نمایش اجرا میکنیم سعی میکنم توی همین نمایشها کارایی که خودش انجام میده رو نشون بدم که بفهمه کدوم کارش خوبه و کدوم بد

با هم کاردستی درست میکنیم یه کتاب اوریگامی خریدم از هرکدوم که خوشش بیاد با کمک همدیگه درستش میکنیم

رنگابه رنگه بازی میکنیم من میگم رنگابه رنگه ، اون میگه چه رنگایی قشنگه ، من میگم رنگه آبی ، بعد اون باید دنبال یه شی بگرده که رنگش آبی باشه 

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
خاک بازی  گل بازی  قایم موشک و..

عزیزم منظورم بازی های مختلف با نی یا بادکنک کلا بازی های جدید با وسایل ساده اس

عزیزم منظورم بازی های مختلف با نی یا بادکنک کلا بازی های جدید با وسایل ساده اس

اینهارو باید دراختیارشون بزارید خودشون خلاقیت داشته باشن 

من وسایل میدادم پسرم خودش کاردستی درست میکرد و..

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود

گل سفال از کتابخونه بگیر دستش رو خیس کنه شکل بسازه. 

چند تا بالش و تشک بچین با فاصله مسابقه پرش بزار. 

بالا بلندی، قائم باشک، گنج بازی، تغییر اشیا، دور شدی نزدیک شدی و... 

یا رفیق

سبد رنگی واسش بذار مثلا بگو توپ قرمز تو سبد قرمز و ....

کلا پرتاب توپ دوست دارن

روی کاغذ یا مقوا براش شکل بکش مثلا بگو چه میوه ای بکشم بعد مثل پازل با نوک تیز مداد درآر بده هر قطعه ای رو بذاره جاش

با نخ یا طناب رنگی واسش رو فرش شکل درار بپره توش اگه کوچیکه فقط همون پرش اگه رنگ ها و شکل ها رو بلده مثلا بگو بپر تو دایره یا مربع یا مثلا بپر تو دایره زرد

2706