2737
2739
عنوان

یه کم از بکارت اگر پاره بشه ، دکتر زنان نامه سلامت رو میده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 32790 بازدید | 158 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
استارتر الان نامه سلامت گرفتی یا نه؟

خخخخ گرفتم 

ولی الان ک نمیخوام عروسی کنم 

سال دیگه میخوام عروسی کنم 

مامانم حساسه

میترسم اون موقع بهم نامه ندن

تاریخ عروسیمون  ⇦ 30مرداد و 1شهریور  1398          کاش اتفاق بیفته......    

آره میده چون یه نوع پرده بکارتهایی داریم که کش میان وتا موقع زایمان کامل پاره نمیشن ما فامیلمون اونطوری بودواسه طلاق اقدام کرده بود دکترنامه ی سلامت داد گفت چون نوع پرده اینطوریه معلوم نمیشه که ضربه دیده

اللهم صلی علی محمدوآله محمد وعجل فرجهم                          چشم انتظارمعجزه......................
خخخخ گرفتم  ولی الان ک نمیخوام عروسی کنم  سال دیگه میخوام عروسی کنم  مامانم حساسه ...

یعنی یه بار واسه عقد میگیری یه بار واسه عروسی؟؟؟؟🤔🤔🤔یااااا علی🤔چه خبره.من فقط یه بار گرفتم،چون روز عقدم با همسرم رفتیم مسافرت،مامانم گفتم من به دخترم اطمینان دارم ولی این نامه رو میگیرم که این دوتا جوون میرن مسافرت و وقتایی که تنهان دیگه خیالشون راحت باشه⁦☺️⁩🙂

2738
یعنی یه بار واسه عقد میگیری یه بار واسه عروسی؟؟؟؟🤔🤔🤔یااااا علی🤔چه خبره.من فقط یه بار گرفتم،چون ر ...

من چون خونریزی داشتم همینجوری رفتم نامه گرفتم...

تاریخ عروسیمون  ⇦ 30مرداد و 1شهریور  1398          کاش اتفاق بیفته......    
نرفتید پیش ی دکتر دیگه بگیری؟ 

اینقد عصبی شدم ک دیگه فقط گریه میکردم😃🤣🤣شوهرم هم میگفت ولش کنااا من چنبار گفتم نمیخاد بیای برای ایطور چیزاا...هی من گریه میکردم هی اون یه فحش به دکترا میداد🤣🤣😃

خانما لطفا واسم دعا کنین زود نی نی دار بشم
یعنی چی که به خراشیدگی نمیدن  وقتی دختری ده پونزده سال خودارضایی میکنه   طبیعیه که آسیب ...

عزیزم موقع خود ارضایی نبایستی انگشت یا جسم خرجی رو داخل بکنی، خود ارضایی با نقطه جی (چ.و.چ.و.ل) با جی سپات انجام میشه.

داخل شدن جسم خارجی باعث آسیب دیدگی میشه

خراشیدی یعنی رابطه با شوهرش بوده؟ 

آره تو عقد بودن رابطه داشتن بعد قبل عروسی میخواست بره بگیره به خاطر خراش ندادن بهش

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
من رفتم دکتر گفت فقط یه کمش پاره شده 

سلام خوبی عزیزم من امروز دکتر رفتم بعد ازش پرسیدم که بکارت اسیب ببینه همون موقع خون میاد یا مثلا چندساعت بعدم ممکنه گفت که همون موقع میاد ولی شما گفتی،که یکساعت بعد دیدی خاستم بگم اگه میتونی یه دکتر دیگه برو شاید اصلا پاره نشده باشه البته اگه همون موقعم خون ندیدی

2706