2733
2734
عنوان

استرس و اضطراب شدددددیییییییید

170 بازدید | 7 پست

سلام تروخدا یکی یه چیزی بگه..مامانم خییییلی شدید استرس و اضطراب داره دیگه نمیدونیم چیکار کنیم...بهترین دکترا بردیم ...اصلا طاقت نداره نمیدونیم چیکار کنیم...حالش خیلی بد میشه..پامیشه تا اخر شب حالش بده یا گریه میکنه یا راه میره...یه تجربه بگید خواهش میکنم

😍😍

چه اضطرابی داره؟

برای چی اضطراب میگیره؟

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
چه اضطرابی داره؟ برای چی اضطراب میگیره؟

هیچیییی اصلا همین که دلیلشو نمیدونیم اعصابمون خورده...همه چیش عالیه...خودشم میگه هیچ مشکلی ندارم اصلا دلیلی نداره ولی شدیداااا استرس و اضطراب داره

😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچیییی اصلا همین که دلیلشو نمیدونیم اعصابمون خورده...همه چیش عالیه...خودشم میگه هیچ مشکلی ندارم اصل ...

نمیشه که خودش یه دلیلی داره 

یه فکری میکنه تو ذهنش یه چیزیتو درونش اذیتش میکنه که تهش به دلشوره و اضطراب ختم میشه

زمان خاصی اینجوری میشه؟

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2731
نمیشه که خودش یه دلیلی داره  یه فکری میکنه تو ذهنش یه چیزیتو درونش اذیتش میکنه که تهش به دلشور ...

نه اصلا هیچی نیست...دلیلی نداره..همون بدترش میکنه..اگه بود ک الان خوبش کرده بودیم

😍😍
نه اصلا هیچی نیست...دلیلی نداره..همون بدترش میکنه..اگه بود ک الان خوبش کرده بودیم

من نمیدونم ولی اضطراب که الکی شکل نمیگیره شاید خودش نمیدونه ولی حتما باید یه چیزی از درون آدم و اذیت کنه

یه احساس عذاب وجدانی یا حس ترسی 

روانکاو بردینش؟

روانشناس؟ امروز رفتیم وقت داده واسه شنبه

روانکاوی یه شاخه روانشناسیه یعنی هم مدرک روانشناسی داره هم دوره اای تخصصی روانکاوی 

روانکاو یه چهارسال بیشتر از روانشناس درس خونده

ولی درکل یه روانشنس یا روانکاو خوب و معروف ببرینش حتما تشخیص میده بلاخره

2738