2733
2739
نه با ماشین شخصی که اصلا  احتمالا از تهران با اتوبوس بریم خوی از اونجا هم که از مرز رد شیم یکم ...

ما هتل نرفتیم عموم اونجا زندگی میکرد خونه اونا رفتیم .هتل گرون درمیاد این سوییت های جدا به صرفه تر هستن

خدایا برای همسر بی نظیر و دختر یکی یکدونم سپاسگزارم❤️🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

و اینکه چه مدارکی لازمه با خودمون ببریم؟  پاسپورت فقط؟ 

بعد من یکم سیسمونی,  روتختی  دو سه تیکه وسیله جینگیلی خونه, یکم لباس واسه دو نفر بزرگسال میخوام, هزار دلار بسه داشته باشم؟ هم واسه خرید هم هتل و غذا؟ اهل دیسکو هم نیستیم

خوبه یه عابر بانک ایرانی هم همراهمون باشه؟

دزیره جون ایا اونجا مغازه چمدون فروشی به چشمت خورد؟  چمدون بزرگ لازم دارم اگه همونجا داشته باشه ...

برای خروج بار نسبت به پول ایران اگر بخوای وسیله بیاری باید کلی اضافه بار بدی که اصلا نمیصرفه چمدون هم از همینجا بخر چون اونجا با لیر الان نمیصرفه برات

2731
ما هتل نرفتیم عموم اونجا زندگی میکرد خونه اونا رفتیم .هتل گرون درمیاد این سوییت های جدا به صرفه تر ه ...

چه خوب که انقد براتون بصرفه دراومد,  سوییت همونجا حضوری میشه گرفت؟  امنیت داره واسه دونفر؟ 

چه خوب که انقد براتون بصرفه دراومد,  سوییت همونجا حضوری میشه گرفت؟  امنیت داره واسه دونفر؟ ...

امنیتش عالیه ، از نظر سوییت و هتل هم فراوونیه

2740