2733
2734
عنوان

مامانا بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 120 بازدید | 30 پست

خواهرشوهرم زيادتوخونشون باشوهرش دعوا ميكنه براهمين بچش ترسو شده حتي اگه دونفر باهم شوخي فيزيكي بكنن ازگريه كبود ميشه فكرميكنه دعواست

يه جوري باادم رفتارنكنين كه اگه بلايي سرتون اومد دلمون خنك شه !  تاوقتی باکفش کسی راه نرفتین راه رفتنشو قضاوت نکنین   

چون خونتون ساکته اینجوری شده. خونه ماهم ارومه مثلا موقع جام جهانی تاجیغ میزدیم پسرم گریه میکرد ولی بعد دوتا بازی واسش عادی شده بود  . اوایل مثل بچه شمابود از جیغ بچه ها گریه اش میگرفت یه مدت که بردمش پیش خواهرزادم و دورش شلوغ شد خوب شد.

شماهم رفت و امدتو بابقیه بیشتر کن کم کم خوب میشه

پیش به سوی موفقیت ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون خونتون ساکته اینجوری شده. خونه ماهم ارومه مثلا موقع جام جهانی تاجیغ میزدیم پسرم گریه میکرد ولی ب ...

نه عزيزم به ارومي نيست خونه ي ما ساكته ماشالا پسرم اصلا ازچيزي نميترسه ولي خونه ي خواهرشوهرم هرروزدعواودادوبيداده طفلي بچش ازهمه چي ميترسه

يه جوري باادم رفتارنكنين كه اگه بلايي سرتون اومد دلمون خنك شه !  تاوقتی باکفش کسی راه نرفتین راه رفتنشو قضاوت نکنین   
خواهرشوهرم زيادتوخونشون باشوهرش دعوا ميكنه براهمين بچش ترسو شده حتي اگه دونفر باهم شوخي فيزيكي بكنن ...

اما ما باهم صدای بلند دعوا نمیکنیم اصلا،معمولا داد و بیداد نداریم

حالا این بچه داداشم خیلی توی خونشون داد و دعواس من حس میکنم دیگه عادیه ،اصلا انگار گوشش داد رو نمیشنوه

2731
چون خونتون ساکته اینجوری شده. خونه ماهم ارومه مثلا موقع جام جهانی تاجیغ میزدیم پسرم گریه میکرد ولی ب ...

خودمم این حس رو دارم فقط میگه مبادا بیشتر بشه ترسش،اگه بچه ای چیزی ازش بگیره به بار تلاش میکنه نتونست پس بگیره دیگه از حقش دفاع نمیکنه

اما ما باهم صدای بلند دعوا نمیکنیم اصلا،معمولا داد و بیداد نداریم حالا این بچه داداشم خیلی توی خونش ...

كلا بچها باهم فرق دارن سعي كن ازهرچيزي كه ميترسه ترسش بريزه و همون كارروانجام بده

2740
خودمم این حس رو دارم فقط میگه مبادا بیشتر بشه ترسش،اگه بچه ای چیزی ازش بگیره به بار تلاش میکنه نتونس ...

قرارنیس که ببریش وسط دعوا. فقط وقتی جایی میری بزارش پیش بچه ها تاباهم بازی کنن. مثلا اگه کسی جیغ زدتو بشین کنارش بگو نه چیزی نیس بغلش کن دوباره بزارش همونجا. تا کم کم به این شرایط هم عادت کنه

پیش به سوی موفقیت ...
چجوری خودم جیغ بزنم؟

يه جيغ اروم بزن بخند بگو توهم جيغ بزن باخنده اروم جيغ بزن ازت تقليد ميكنه

خود به خود که بزرگترمیشن یاد میگیرن اگه باکسایی که بچه دارن رفت وامد کنی زودتر یاد میگیره. پسرمن همش چشمش به خواهرزادم بودکه ببینه اون چکارمیکنه پشت سرش تکرار میکرد. الان بااین کارا خیلی بهتر شده. 

پیش به سوی موفقیت ...
بمظرتون بزترم پیش بچه ها که صداهای جیغ و دعوا عادی بشه یا نه بدتر ترسو میشه

نه بدتر میشه . الان توی سنیه که تازه داره با محیط آشنا میشه طبیعیه از یه سری چیزا بترسه . حتی شاید بزرگتر بشه بیشترم بشه . من پسرم یک سال و نیمش بود بردم عروسی انقد جیغ زد گریه کرد تا آخر چسبید به من که توبه کردم. الان دو سال و نیمشه کم کم میبرمش مهد داره با جمع خو میگیره بهتر شده

2706